Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Saugos tarnybos gręžiasi į naujausias technologijas

Kasmet pamažu traukiantis fizinės saugos rinkai, bendrovės vis labiau gręžiasi į elektroninę saugą ir naujausias technologijas, kurios ne tik užtikrina efektyvią objektų apsaugą, bet ir padeda išsiversti su vis mažiau žmogiškųjų išteklių, rašo „Verslo žinios“.
Unikalus medinukas Užupyje
Unikalus medinukas Užupyje / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

„Apsaugos darbuotojo darbą vis dažniau keičia išmaniosios, intelektualiosios, daugiafunkcės vaizdo stebėjimo kameros, kiti inovatyvūs apsaugos sprendimai. Šiuolaikiniai klientai vis labiau taupo laiką ir skaičiuoja išlaidas, todėl pageidauja modernių apsaugos sistemų, kuriose informacija lengviau suprantama ir valdoma. Vis daugiau pateikiamų apsaugos sprendimų yra paremta interneto ryšiu, mobiliųjų telefonų naudojimu, vartotojui patogiomis valdymo programomis“, – sako saugos tarnybos „Argus“ generalinis direktorius Romualdas Jonaitis.

Ne vienus metus savo investicijas į intelektualiuosius apsaugos sprendimus kreipianti bendrovė pernai tam skyrė apie 300 tūkst. eurų. Įmonė klientams pasiūlė keletą išmaniųjų technologijų pritaikymo sprendimų: nuo kibernetinio saugumo audito paslaugos, naujos kartos gaisro aptikimo signalizacijos iki išmaniųjų alkoholio matuoklių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius