Tiesiogiai
2017 01 03, 09:18

Saugos tarnybos gręžiasi į naujausias technologijas

Kasmet pamažu traukiantis fizinės saugos rinkai, bendrovės vis labiau gręžiasi į elektroninę saugą ir naujausias technologijas, kurios ne tik užtikrina efektyvią objektų apsaugą, bet ir padeda išsiversti su vis mažiau žmogiškųjų išteklių, rašo „Verslo žinios“.
Unikalus medinukas Užupyje
Unikalus medinukas Užupyje / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

„Apsaugos darbuotojo darbą vis dažniau keičia išmaniosios, intelektualiosios, daugiafunkcės vaizdo stebėjimo kameros, kiti inovatyvūs apsaugos sprendimai. Šiuolaikiniai klientai vis labiau taupo laiką ir skaičiuoja išlaidas, todėl pageidauja modernių apsaugos sistemų, kuriose informacija lengviau suprantama ir valdoma. Vis daugiau pateikiamų apsaugos sprendimų yra paremta interneto ryšiu, mobiliųjų telefonų naudojimu, vartotojui patogiomis valdymo programomis“, – sako saugos tarnybos „Argus“ generalinis direktorius Romualdas Jonaitis.

Ne vienus metus savo investicijas į intelektualiuosius apsaugos sprendimus kreipianti bendrovė pernai tam skyrė apie 300 tūkst. eurų. Įmonė klientams pasiūlė keletą išmaniųjų technologijų pritaikymo sprendimų: nuo kibernetinio saugumo audito paslaugos, naujos kartos gaisro aptikimo signalizacijos iki išmaniųjų alkoholio matuoklių.

BNS

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Įspėja apie rudenį vėl išalkstančias erkes: ko reikėtų nepamiršti
Įspėja apie rudenį vėl išalkstančias erkes: ko reikėtų nepamiršti
Reklama
Valentino dienos dovanos poroms: kaip nustebinti?
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką