Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sausio viduryje „Senukų“ administracija keliasi prie „Megos“

Senukų pastatas
„Senukų“ pastatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo sausio 15 d. beveik 1000 vieno didžiausių prekybos tinklų „Senukai“ administracijos darbuotojų įsikurs naujame biure. Nuo tos dienos bendrovės „Senukų prekybos centras“ administraciją bus galima rasti nauju adresu: Islandijos pl. 32 B, Kaune, netoli prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“.

UAB „Senukų prekybos centras“ atstovų teigimu, augant bendrovei plėtėsi ne tik prekybos centrų tinklas Lietuvoje, bet ir darbuotojų skaičius, todėl erdvesnio biuro poreikis kilo natūraliai. Naujasis administracinis pastatas bus patogesnis ir verslo partneriams, ir darbuotojams, nes po vienu stogu tilps visi „Senukų“ veiklą administruojantys skyriai, iki šiol buvę skirtinguose padaliniuose.

Į UAB „Senukų prekybos centras“ administracijos pastato statybas investuota 78 mln. litų.

Prieš iškylant pastatui, dirbta su projektuotojais, architektais ir baldų gamintojais, kol viskas, kas geriausia, buvo surinkta į vieną pastatą, kuriame įsikurs beveik 1000, o esant poreikiui tilps net iki 1100 darbuotojų.

Išskirtinės architektūros H raidės formos pastato projektą parengė tvarios inžinerijos ir projektavimo įmonė „Sweco Lietuva“ ir UAB architektų biuras „G.Natkevičius ir partneriai“. Šį projektą vykdė viena iš didžiausių komercinio nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo bendrovių Baltijos šalyse „Baltic RED“ drauge su pastatų projektavimo koordinavimo ir statybos priežiūros darbus atliekančia bendrove „SSPC Real estate“. Statybų darbus atlikti patikėta Suomijos koncernui priklausančiai ir ilgametę patirtį turinčiai statybų bendrovei „YIT Kausta“.

Senukų posėdžių kambarys
„Senukų“ posėdžių kambarys

Projektuojant patalpas, buvo sujungtos dvi skirtingos biurų patalpų sistemos – kabinetinė ir laisvo išdėstymo, siekiant sukurti kuo mobilesnę darbo vietą. Pasirūpinta ir darbuotojų transportu – šalia pastato įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė bei požeminė aikštelė pastato rūsyje. Biure taip pat bus 200 vietų konferencijų salė, pasitarimų, darbuotojų maitinimo bei poilsio erdvės.

Prieš daugiau kaip 15 metų pastatytas visiems gerai žinomas „Senukų“ biuras, esantis Pramonės pr. 6, Kaune, bus renovuotas, o čia esančios patalpos nuomojamos biurams bei komercinei veiklai.

Į UAB „Senukų prekybos centras“ administracijos pastato statybas investuota 78 mln. litų.

informacija
SENUKAI, UAB
Vadovas: Arvydas Šapola Darbuotojų sk.: 188 2015m . Pajamos: 5 - 10 mln. Eur
KESKO SENUKAI LITHUANIA, UAB administracija
Vadovas: Artūras Rakauskas Darbuotojų sk.: 3697 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką