Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savo žingsnį į Tauragę prekybos milžinė „Lidl“ žada spartinti

Būsimas Tauragės Lidl
Šį namą „Lidl“ netrukus ketina griauti/ Ramunės Ramanauskienės nuotr.
Šaltinis: „Tauragės žinios“
0
A A

Žadėjusi dar pernai pačiame Tauragės miesto centre, Dariaus ir Girėno gatvėje, pradėti įsigytų pastatų griovimo darbus, bendrovė „Lidl“ delsia. Prekybos centrą per dvejus metus pasišovę pastatyti plačiai Europoje žinomi Vokietijos mažmeninės prekybos atstovai sako planų nekeičiantys, nors komentatoriai skleidžia gandus, esą „Lidl“ prekybos centro statyboms ieškoma nauja vieta.

Kaip „Tauragės žinias“ informavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Šarūnas Graužinis, bendrovei „Lidl“ išduotas leidimas senų pastatų griovimo ir naujų statybos darbams galioja 10 metų. Specialisto teigimu, leidimas išduotas darbus vykdyti anksčiau numatytoje vietoje – Dariaus ir Girėno bei Gedimino gatvių kampe. Kada bendrovė darbus ketina pradėti, jis patikino nežinąs.

Vieta neikeičia

"Esame gavę statybos leidimą ir leidimą griauti sklype stovinčius statinius", - sakė "Lidl" atstovė Daina Balčiūnienė.

Tačiau interneto komentatoriai nesibodi skleisti gandų, esą „Lidl“ gali būti siūloma kita, kiek tolimesnė, vieta prekybos centrui statyti. Viešai diskutuojama, kad tokią vietą prekybininkams gali siūlyti politikai, netoliese įsigiję beveik 6 ha žemės valdą. Juolab, kad pastaruoju metu šį žemės plotą jo savininkai stengiasi parduoti.

„Tauragės žinios“ susisiekė su bendrovės „Lidl“ atstove Lietuvoje Daina Balčiūniene. Ji patikino, kad bendrovės „Lidl“ planai Tauragės mieste nesikeičia – rengiamasi statyti maisto ir kasdienio vartojimo prekių parduotuvę sklype Dariaus ir Girėno gatvėje.

„Esame gavę statybos leidimą ir leidimą griauti sklype stovinčius statinius. Tačiau griovimo darbų, nors ir planavome, dar nepradėjome. Artimiausiu metu ketiname pasirašyti sutartį su bendrove, kuri vykdys statinių griovimo darbus“, – „Tauragės žinioms“ sakė D.Balčiūnienė.

Skuba įskurti

„Lidl“ atstovė patikino, kad kito žemės sklypo prekybos centro Tauragėje statyboms bendrovė neieško. „Planuojame atidaryti bent kelias parduotuves skirtinguose Lietuvos miestuose ir logistikos centrą vienu metu. Atsižvelgdami į esamus plėtros tempus, manome, kad pasirengimo tinklo atidarymui darbai užtruks dar kelerius metus“, – sakė ji.

D.Balčiūnienė pasidžiaugė, kad tauragiškiai domisi ir laukia naujo prekybos centro atidarymo, todėl, pasak jos, stengiamasi kiek įmanoma paspartinti tinklo plėtros tempus ir Tauragėje įsikurti kuo greičiau. O investuoti, „Lidl“ atstovės teigimu, ši bendrovė Tauragėje žada reikšmingai.

Jei „Lidl“ atstovų žodžiai taps realybe, tai bus viena iš nedaugelio pastarųjų metų investicijų Tauragės rajone. Pagal investicijas Tauragė šalyje jau kelerius metus užima atsilikėlės poziciją.

„Tauragės žinios“
informacija
LIDL LIETUVA, UAB biuras
Darbuotojų sk.: 1602
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Tauragė Lidl
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką