Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 9d. 09:23

SEB bankas suteikė 5,3 mln. litų paskolą komplekso „SEB arena“ plėtrai

„Seb arenos“ gimtadienis: profesionalų kova tamsoje ir mažųjų rekordas
Organizatorių foto / SEB arena

SEB bankas suteikė 5,3 mln. litų paskolą VšĮ „Vito Gerulaičio vardo teniso akademija", kuriai priklauso daugiafunkcis sporto, paslaugų ir sveikatingumo kompleksas „SEB arena“. Paskolos lėšos skirtos komplekso plėtrai – jame bus įrengtos papildomos šešios uždaros ir keturios atviros teniso aikštelės, iš kurių dvi galės būti pritaikytos žaisti badmintoną. Į arenos plėtrą iš viso bus investuota apie 11,5 mln. litų.

„Lietuvoje sporto ir aktyvaus laisvalaikio infrastruktūra jau nenusileidžia kitoms Europos šalims, kadangi ir privatus sektorius, ir sporto organizacijos daug investavo ir toliau investuoja į tokio pobūdžio projektus. Todėl ir mūsų bankas, tęsdamas prieš penkerius metus pradėtą partnerystę su „SEB arenos“ valdytojais, suteikė reikiamą finansavimą naujam komplekso plėtros etapui. Jį užbaigus bus sudarytos dar geresnės sąlygos populiarinti tenisą Lietuvoje“, – sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius. 

2008 metais SEB bankas dalyvavo pirmajame komplekso statybų etape ir finansavo daugiau negu trečdalį arenos statybų vertės. 

Pasak „SEB arenos“ kompleksą valdančios įmonės „Teniso pasaulis“ direktoriaus Kęstučio Faktorovičiaus, ilgalaikių partnerių dalyvavimas projekte, taip pat gautos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos padėjo suplanuoti įrengti ne tik naujas aikšteles, bet ir specialią fizinio pasirengimo salę su profesionaliais treniruokliais. „Tai reiškia, kad būsime dar geriau pasirengę ugdyti teniso talentus Lietuvoje, organizuoti dar kokybiškesnius nacionalinius ir tarptautinius teniso turnyrus“, – sako K. Faktorovičius.

Šių metų spalio mėnesį, užbaigus pradėtus statybų darbus, arenos plotas padidės iki 24,5 tūkst. kv. metrų, joje veiks dvidešimt viena uždara ir aštuonios atviros teniso aikštelės. Dvi iš jų bus lengvai keičiamos į badmintonui pritaikytas aikšteles, kuriose vienu metu galės žaisti net 32 sportininkai.

Temos: 1 SEB bankas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką