Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 5d. 15:48

Skirtingi kalėdinių dovanų pirkimo būdai – kurį renkiesi Tu?

Dovanas patogu pirkti internetu
Laisvalaikodovanos.lt nuotr. / Dovanas patogu pirkti internetu

Prisimenu praėjusių metų kalėdinių dovanų pirkimą...

Kai savaitgalį norėjosi ramiai pabūti su šeima, turėjau keliauti į prekybos centrą pirkti kalėdinių dovanų... Tai buvo košmaras! Slidus kelias, automobilių kamštis, nepatenkinti vairuotojai. Ir visą tą laiką, kol stovėjau įstrigusi kelyje be galimybės apsisukti ir sugrįžti atgal, troškau vieno – kad tik tame prekybos centre supirkčiau visas dovanas. Apsukusi kelis ratus prekybos centro aikštelėje, pagaliau randu laisvą vietą. Bandau pakelti sau nuotaiką – didysis kalėdinių dovanų shoppingas prasideda!

Laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Grūstys prekybos centre
Laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Grūstys prekybos centre

Pradedu šturmuoti parduotuves, tačiau po trijų valandų prarandu viltį. Grūstis parduotuvėse, suirzę pirkėjai, eilės prie kasų ir pro sukąstus dantis bandanti šypsotis pardavėja sugadino mano kalėdinę nuotaiką. Kilo isteriškas noras rėkti: „Duokite man kelią, aš čia nenoriu praleisti viso savo gyvenimo“! Susidarė įspūdis, kad esu įkalinta prekybos centre, vis sukuosi užburtame parduotuvių rate, tačiau nerandu dovanų, kurias norėčiau įteikti artimiesiems ir draugams. Mano tikėjimas, kad visiems dovanas nupirksiu per vieną tokį košmarišką dieną sprogo kaip muilo burbulas. Man teko dar tris kartus išgyventi tą patį, kol supirkau visas dovanas...

Tačiau šiais metais pagalvojus apie kalėdines dovanas, man per kūną jau nenubėga šiurpuliukai. Kodėl? Nes pasinaudosiu savo draugės Linos patarimu – visas dovanas šiemet pirksiu internetinėje parduotuvėje www.laisvalaikiodovanos.lt. Ten nėra kamščių, eilių, piktų pardavėjų ir viskuo nepatenkintų pirkėjų. O svarbiausia – ten per kelias minutes visiems išrinksiu dovanas, kurios išpildys svajones!

Logotipas/LaisvalaikioDovanos.lt
.lt
Pavadinimas
Pavadinimas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:52
01:12
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką