Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„SMScredit.lt“ 2009 metų pardavimai siekia 10 mln. litų

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Bendrovė „SMScredit.lt“, greitųjų mažų sumų kreditų rinkos lyderė, per 2009 metus suteikė trumpalaikių kreditų už daugiau nei 10 milijonų litų. Atsižvelgdama į Lietuvoje vyraujančią ekonominę padėtį ir bankų situaciją, savo veiklą bendrovė pradėjo 2008 metų spalio 08 d. ir planuoja ją plėsti.

Per 2009 metus „SMScredit.lt“ išdavė per 20 tūkstančių kreditų, kurių suma siekia daugiau nei 10 milijonų litų. Šiai dienai bendrovė turi 30 tūkstančių klientų ir per visą veiklos gyvavimo laikotarpį yra išdavusi greitųjų vartojimo kreditų už daugiau nei 15 milijonų litų. 2009 metais „SMScredit.lt“ užėmė daugiau nei 20 procentų Greitųjų vartojimo kreditų asociacijos narių rinkos. „Šių laikų technologijų diegimas suteikė galimybę kreditą gauti greitu būdu, kas pasirodė ypač patrauklu spartų gyvenimo tempą palaikantiems žmonėms“, — teigia „SMScredit.lt“ generalinis direktorius Gediminas Velička.

Augimo tendencijos ryškėjo ne tik bendrovėje „SMScredit.lt“, bet ir kitose „SMScredit“ grupei priklausančiose kompanijose, teigiama pranešime spaudai.

„Nuo 2008 metų balandžio mėnesio Latvijoje paslaugas teikianti įmonė iš viso yra aptarnavusi 60 tūkstančių klientų, kuriems buvo išduota kreditų už 30 milijonų litų. Nuo 2009 metų balandžio mėnesio Suomijoje veikianti bendrovė aptarnavo 20 tūkstančių klientų. Jiems išduotų kreditų suma viršija 10 milijonų litų. Artimiausiu metu greituosius vartojimo kreditus teikiančių bendrovių grupė „SMScredit“ planuoja plėsti savo veiklą ir teikti paslaugas Švedijoje bei Danijoje“, — tvirtina Gediminas Velička.

Per pusantrų metų „SMScredit.lt“ pagal klientų skaičių sugebėjo aplenkti ir daug ilgiau greitųjų vartojimo kreditų rinkoje dirbančias kompanijas. Bendrovės generalinis direktorius, paklaustas, kokios priežastys lėmė „SMScredit.lt“ ir kitų grupei priklausančių bendrovių sėkmingą veiklos vystymą, tikina: „Kredito išdavimas SMS žinute gana populiarus visoje Europoje. Be to, „SMScredit Group“ itin didelį dėmesį skiria kokybiškam klientų aptarnavimui ir ypač greitam kreditų išdavimo procesui, kuris yra visiškai automatizuotas. Įdiegta sistema, sujungta su skolininkų duomenų bazėmis, Sodra ir Gyventojų registru, klientų mokumą įvertina per kelias minutes. Šiuo metu mūsų bendrovė siūlo paskolas nuo 5 iki 1000 Lt. Terminą, kada grąžinti kreditą, pasirenka pats vartotojas. Be to, pirmoji paskola yra suteikiama nemokamai, o standartiniai įkainiai gerokai mažesni nei daugumos konkurentų. Lankstus požiūris ir gebėjimas atitikti klientų poreikius suteikia galimybę siekti lyderio vardo“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką