Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 02, 09:33

„Snaigė“ kreipėsi į teismą dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo

Rusijos grupės „Polair“ netiesiogiai valdomos vienintelės Baltijos šalyse šaldytuvų gamybos bendrovės „Snaigė“ kreipėsi į teismą dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo.
Šaldytuvas
Šaldytuvas / 123RF.com nuotr.

Pagal akcininkų patvirtintą restruktūrizavimo plano projektą, penktadienį bendrovė kreipėsi į Kauno apygardos teismą su prašymu iškelti restruktūrizavimo bylą, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė „Snaigė“.

Teismui nusprendus iškelti restruktūrizavimo bylą, Bendrovės restruktūrizavimo planas su kreditoriais turėtų būti suderintas ir pateiktas tvirtinti teismui per šešis mėnesius. Teismas nutartį dėl restruktūrizavimo plano tvirtinimo tuomet turėtų priimti per dvi savaites.

Restruktūrizacijos plane numatyti įmonės ketinimai gaminti ir parduoti daugiau profesionalios ir medicininės šaldymo bei išskirtinės įrangos, atsisakyti dalies turto.

Planą numatoma pradėti vykdyti 2023 metų pradžioje ir užbaigti per ketverius metus. Šiais metais „Snaigė“ planuoja gauti beveik 25 mln. eurų pajamų, o 2026-aisiais – daugiau nei 35 mln. eurų. Įmonės skaičiavimu, pirmaisiais restruktūrizacijos metais grynasis pelnas turėtų siekti apie 270 tūkst. eurų, o paskutiniaisiais – viršyti milijoną eurų.

Manoma, kad įmonės pelningumą ir kitus finansinius rodiklius turėtų gerinti pramoninių bei medicininių šaldymo prietaisų, pelningesnių išskirtinių buitinių šaldymo prietaisų gamybos bei pardavimų didinimas.

Restruktūrizacijos laikotarpiu kreditoriams planuojama grąžinti 9,2 mln. eurų.

Pagrindinė „Snaigės“ akcijų valdytoja yra Kipre registruota bendrovė „Sekenora Holdings“, kurią netiesiogiai kontroliuoja „Polair“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką