Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 9d. 16:17

Sostinėje atidarytas baras tikriems vyrams „Čili Pub“

„Čili Pub“ baro atidarymo akimirka
Organizatorių nuotr. / „Čili Pub“ baro atidarymo akimirka

Kovo 8-ąją savo moteris pasveikinę vyrai neliko nepamaloninti – specialiai tikriems vyrams sostinės centre esančioje Vokiečių gatvėje atidarytas alaus baras „Čili Pub“, įsikūręs kavinės „Čili Kaimas“ žemutiniame aukšte.

Originalumu išsiskiriančios užeigos atidarymo renginys sulaukė didelio tikrų vyrų susidomėjimo – draugų kompanija, nesibaigiančiu alumi ir nuotaikinga šventės programa mėgavosi charizmatiškiosios grupės „Čilinam“ vyrukai Marius Jampolskis, Ramūnas Rudokas ir Stano, Vilniaus „Žalgirio“ futbolo komandos žaidėjai, taip pat penkiakovės sporto atstovai ir visi tie, kad gera kompanija ir vyriški pokalbiai mielesni nei nuobodžiavimas namuose.

Renginyje pasirodė ir itin vyriškos atmosferos nebijančios merginos, o vakaro vedėjo pareigos patikėtos vyriškumą spinduliuojančiam ir humoro jausmo nestokojančiam Mindaugui Stasiuliui, pasakojusiam apie baro privalumus bei kvietusiam lankytojus dalyvauti vietoje suorganizuotuose stalo futbolo, smiginio bei alaus gėrimo čempionatuose.

Gausybė ne tik lietuviško, bet ir užsienietiško alaus rūšių už prieinamą kainą, stalo futbolas, smiginio lenta, savotiškas „altorius“ nebereikalingiems kaklaraiščiams ir milžiniškas ekranas, ryškiomis spalvomis transliuojantis pačias įdomiausias dienos sporto rungtynes – anot tokio vyriško baro idėjos iniciatorių, visa tai privers tikrus vyrus „Čili pub’ą“ pamilti labiau nei namus.

Kaip tikina naujojo „Čili Pub“ baro tikriems vyrams atstovai, nuo šiol kiekviena diena „Čili Pub’e“ turės savo temą. Štai pirmadieniais bare laukiami ir specialiomis nuolaidomis apdovanojami studentai, antradieniais prie „Čili Pub’o“ stalų susėsti turėtų geriausių draugų kompanijos, trečiadianiais laukiami tie, kurie pasiryžę jėgas išmėginti smiginio turnyre, ketvirtadieniais bare būriuosis stalo futbolo gerbėjai.

Ypatingą dėmesį „Čili Pub’o“ atstovai žada skirti penktadienių vakarams – praėjus sunkiai ir darbų kupinai savaitei pavargę, todėl pailsėti ir atsipalaiduoti panorę tikri vyrai „Čili Pub’e“ bus itin laukiami, o kiekvienas, išdrįsęs nusirišti kaklaraištį ir prikaltį jį specialioje staktoje, bus apdovanotas bokalu alaus. Štai kodėl penktadienio vakarų „Čili Pub’e“ kaskart išliks ta pati tema – „No Tie!“ (liet. „Be Kaklaraščio!“).

Smarkiai pašėlę penktadienio vakarą, tikri vyrai ir jų tikros damos „Čili Pub’e“ bus laukiami ir savaitgaliais, kurių metu atsipalaiduoti padės stalo žaidimai – šaškės, šachmatai, „Alias“ ir kiti. „Būkite azartiški, tačiau turėkite omenyje, jog didžiausi buitiniai konfliktai kyla būtent prie stalo, kai žaidžiami stalo žaidimai“, – šmaikštaudamas lankytojus įspėjo M.Stasiulis.

Anot „Čili Pub’o“ atstovų, šiame bare bus pildomi visi vyrų pageidavimai. „Atsižvelgsime į lankytojų nuomonę net spręsdami, kurias sporto varžybas rodyti, nes klientų pageidavimai mums yra svarbiausia. Taip pat domėsimės jų nuomone apie akcijas, išklausysime jų pasiūlymus, kaip patobulinti baro veiklą“, – pasakojo „Čili Pub’o“ komandos narė, „Čili Holdings“  reklamos ir komunikacijos vadovė Danutė Lašaitė.

Pigus alus, svarbiausios sporto rungtynės, azartiškasis smiginys, stalo futbolas ir stalo žaidimai, nuostabą keliančios nuolaidos, vyriška atmosfera bei geriausių draugų kompanija „Čili Pub’e“ tikrų vyrų lauks kasdien nuo 17:00 val.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką