Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Star1 Airlines“ skrydžius vykdys dviem orlaiviais

„Star1 Airlines“ lėktuvas
„Star1 Airlines“ nuotr. / „Star1 Airlines“ lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuviška pigių skrydžių bendrovė „Star1 Airlines“ nuo birželio mėnesio skrydžių programą įgyvendins dviem orlaiviais. Antrasis bendrovės orlaivis Boeing 737–300 bus nuomojamas iš aviakompanijos „Aurela“ ir vykdys papildomus užsakomuosius reisus „Star1 Airlines“ užsakymu.

Anot įmonės vadovo Martyno Laivio, bendrovės plėtra ir toliau bus vykdoma nuosekliai bei pamatuotai. „Antrojo orlaivio poreikį padiktavo rinka. Dėl padidėjusios skrydžių programos priėmėm sprendimą perkelti dalį užsakomųjų reisų antrajam orlaiviui. Šį žingsnį taip pat lėmė ir didėjantis mūsų bendrovę besirenkančių klientų skaičius bei nuosaikiai plečiama skrydžių geografija“, – teigė M.Laivys.

Antrąjį orlaivį „Star1 Airlines” išsinuomavo iš Lietuvoje veikiančios aviakompanijos „Aurela“ šiai pateikus palankiausias komercines sąlygas. „Įvertinę daugelį variantų, apsistojome ties lietuviškos įmonės pasiūlymu. Tikime, kad ši partnerystė bus naudinga abiem šalims, o daugiausiai iš to laimės mūsų klientai“, – sakė „Star1 Airlines“ vadovas.

Aviakompanijos „Aurela“ generalinis direktorius Valdas Barakaukas teigė, kad ši partnerystė atitinka jų verslo strategiją ir vertina ją kaip abipusiai naudingą komercinį projektą. Jis sakė: „Lietuviškai skrydžių bendrovei „Star1 Airlines” pasiūlėme jų techninius pageidavimus atitinkantį orlaivį Boeing 737–300 bei įsipareigojimą teikti aukštos kokybės aptarnavimą. Skrydžių aptarnavimo kokybė ir buvo vienas pagrindinių faktorių, lėmusių „Star1 Airlines“ apsisprendimą pasirinkti mus – klientai visada vertino aukštą mūsų personalo darbo kultūrą bei dėmesį keleiviui. Sieksime išlaikyti šį lygį, tad tvirtai tikiu, kad bendradarbiavimas su lietuviška skrydžių bendrove bus ilgalaikis ir tvarus“.

„Star1 Airlines“ nėra vienintelis bendrovės „Aurela“ klientas. Tokiu pačiu bendradarbiavimo principu lietuviška aviacijos bendrovė dirba ir su visame pasaulyje žinoma Didžiosios Britanijos oro linijų kompanija Thomas Cook – šiuo metu du “Aurelos“ orlaiviai yra išnuomoti šiai bendrovei, kuri siūlo atostogų paketus visame pasaulyje.

Šių metų vasaros sezono metu „Star1 Airlines“ vykdo reguliariuosius skrydžius aštuoniomis kryptimis iš Vilniaus: į Londoną, Dubliną, Milaną, Edinburgą, Žironą (Barselona), Ibisą, Palermą ir Heraklioną. Oro linijų bendrovė taip pat vykdo ir užsakomuosius skrydžius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką