Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 5d. 11:18

Su „Suslavičiaus“ kečupu aplink Lietuvą – nemokamai!

Vaizdingoje vietoje įkurta poilsiavietė Lakštingalų slėnis
Laužavietės.lt nuotr. / Vaizdingoje vietoje įkurta poilsiavietė Lakštingalų slėnis

Tyrimų duomenys rodo, kad dauguma žmonių vasarą renkasi poilsį Lietuvos gamtos prieglobstyje. Nusprendusiems atostogas praleisti Lietuvoje, į pagalbą ateina didžiausias Lietuvoje kečupo gamintojas „Suslavičius-Felix“. Jo organizuojamame vasaros žaidime iki rugpjūčio 15 d. kiekvieną dieną vienam laimingajam dovanojami 500 litų degalams.

Žaidime „Suslavičiaus“ kečupas veža į gamtą“ kuponus degalams laimėjo jau daugiau nei 60 „Suslavičiaus“ kečupo pirkėjų. Specialistai sako, kad už 500 litų galima įsipilti tiek degalų, kad nuvažiuotum daugiau nei 2000 km.

Laimi ne tik gimę po laiminga žvaigžde

Dar birželio pabaigoje 500 litų čekį degalams laimėjusi vilnietė Elvyra Dakševič sako, kad žinia apie laimėjimą jos nenustebino. Pasirodo, tai eilinis šių metų moters laimėjimas. „Galiu save vadinti laimingu žmogumi – įvairiuose konkursuose, loterijose laimiu daug įvairiausių prizų. Per vienerius metus laimėjau du automobilius“, – pasakojo E. Dakševič.

Ponia Elvyra tikriausiai viena iš nedaugelio, kuriems taip sekasi. Kita vilnietė Virgaudė Kanapeckienė minėjo, kad anksčiau niekada nėra laimėjusi nei loterijoje, nei žaidimuose.

„Laimingąjį kečupo butelį su vyru nusipirkome atsitiktinai. Parduotuvėje „Suslavičiaus“ kečupui buvo taikoma nuolaida, tad pagalvojome, kad vasarą kečupas pravers ir nusipirkome. Tik vakare, kai grįžome namo, pastebėjome, kad vyksta žaidimas. Užsiregistravome. Nors 13 mėnesio diena vadinama velnio tuzinu, mums ji atnešė sėkmę, būtent birželio 13 dieną laimėjome 500 litų degalams“, – džiaugėsi ponia Virgaudė.

Ji taip pat paatviravo, kad laimėtas kuponas jau pasitarnauja važiuojant į gamtą. Savaitgalį šeima praleido su palapinėmis iškylaudami prie ežero Molėtų rajone. „Labai džiaugiuosi – visų kuponų dar nepanaudojome, tad per atostogas galėsime nuvažiuoti ir prie jūros“, – atostogų planais dalijosi p. Virgaudė.

Savo gimtadienio šventei kečupą pirkusi Lina Butikytė iš Kretingos, apie laimėjimą sužinojo 25-ojo gimtadienio rytą. Iš pradžių nepatikėjusi savo laime, dabar mergina juokaudama sako, kad tai buvo viena vertingiausių jos gimtadienio dovanų.

Kelyje Dzūkija, Molėtai, darbas ir pajūris

Lina patvirtina, kad už laimėtus 500 litų galima nuvažiuoti labai toli. Už „Suslavičiaus“ kečupo padovanotą kuponą verslo administravimą studijuojanti mergina keliauja nuo birželio pradžios. Lina sako, kad iškylauti jai patinka, bet savo vasarą jau pardavė darbui.

„Dirbu padavėja Palangoje ir kasdien automobiliu važinėju į darbą. Yra tekę važiuoti ir į universitetą Kaune. Be to, už laimėtus pinigus aplankiau draugus ir giminaičius“, – apie savo keliones pasakojo Lina. Merginos teigimu, jai dar liko bent pusė laimėtos sumos.

Telšiuose gyvenanti Rasa Vobolienė pasakojo, kad jau spėjo išnaudoti pusę laimėtos sumos. Moteris su šeima važiavo prie jūros, lankėsi Dzūkijoje. Rasos teigimu, po visų kelionių jų šeima vis dar neišnaudojo visų laimėtų pinigų. „Kuponai galioja iki gruodžio 31 d., tad nėra kur skubėti“, – šypsojosi telšiškė.

Ši vasariška akcija vyksta iki pat Žolinių. „Suslavičiaus“ kečupas dovanoja galimybę susitikti su seniai matytais draugais, aplankyti artimuosius, ar iš naujo pažinti mūsų šalį.  Dalis kalbintų laimėjusiųjų teigė, jog poilsis Lietuvos gamtoje yra tai, kuo jie gyvena vasarą.

Idėjos kelionėms Lietuvoje – puslapyje www.laužavietės.lt

Pakeliauti po Lietuvą ir aplankyti nuostabią jos gamtą nusiteikę ne tik žaidimo „Suslavičiaus“ kečupas veža į gamtą“ laimėtojai. Socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Lietuvos laužavietės“ lankytojų buvo klausiama, kur jie keliautų, jeigu „Suslavičiaus" kečupas jiems padovanotų 500 litų degalams. Didžioji puslapio gerbėjų dalis teigė, jog laimėję pinigus važiuotų aplink Lietuvą, aplankytų seniai matytus draugus ar nuvažiuotų prie jūros.

Ieškantiems, kur galima smagiai ir saugiai praleisti laiką gamtoje, padės „Suslavičiaus“ kečupo inicijuotas pirmasis Lietuvoje laužaviečių žemėlapis www.laužavietės.lt. Jame nesunkiai galima rasti artimiausią legalią, viešą ir nemokamą laužavietę, kurioje saugu kurti ugnį. Nesudėtinga paieškos sistema leidžia pasirinkti ar norite laužavietės prie vandens telkinio, miške ar pievoje, su galimybe stovyklauti ar ilsėtis su vaikais. Šiuo metu svetainėje www.laužavietės.lt yra daugiau nei 450 legalių ir nemokamų laužaviečių, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Laužaviečių sąrašą ir nuotraukų galeriją nuolat papildo žemėlapio partneriai ir aktyvūs „Facebook“ puslapio „Lietuvos laužavietės“ lankytojai.

Laužaviečių žemėlapyje www.laužavietės.lt yra pateikiama patarimų, kad išvyka į gamtą teiktų džiaugsmą kiekvienam atvykusiajam. Be to, puslapis yra pasiekiamas  išmaniuoju telefonu, todėl net ir spontaniški poilsiautojai visada gali susirasti jiems geriausią iškylų vietą.

Smagų ir saugų poilsį gamtoje skatinantis projektas buvo įvertintas Aplinkos ministro padėka.

Pavadinimas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką