Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Susisiekimo ministras Šiluvoje domisi pašto skyriaus likimu ir Mobilaus laiškininko projekto įgyvendinimu

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius kartu su AB Lietuvos paštas generaline direktore Asta Sungailiene lankėsi Šiluvoje. Dėmesio centre – Šiluvoje įgyvendinamas Mobilaus laiškininko projektas ir pašto skyriaus likimas. Situacijai aptarti ministras susitiko su Raseinių rajono savivaldybės meru Andriumi Bautroniu, Šiluvos seniūnu Juozu Šlepu ir vietos bendruomenės atstovais, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Jaroslavas Narkevičius
Jaroslavas Narkevičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Šiluva yra svarbus piligrimų traukos centras, todėl reikėtų įsiklausyti į vietos bendruomenės lūkesčius. Mobilaus laiškininko projektas ir pašto likimas turėtų atnešti ne tik ekonominę naudą bendrovei, bet svarbiausia – atitikti vietos bendruomenės interesus bei užtikrinti orias darbo sąlygas įmonės darbuotojams", – kalbėjo susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Pasak ministro, Šiluvos pašto skyrius metus laiko nebus uždaromas. Per metus AB Lietuvos paštas stebės Mobilaus laiškininko projekto įgyvendinimą bei vertins poreikį ir galimybes jį tobulinti ateityje.

Anot susisiekimo ministro, susitikimo metu visos bendruomenės išsakytos idėjos bei lūkesčiai, įskaitant galimybę neuždaryti pašto skyriaus simbolinę prasmę Lietuvai turinčiose vietovėse galėtų būti įvertintos.

Praėjusių metų spalio mėnesį susisiekimo ministras lankėsi Molėtuose, kur susipažino su mobilaus laiškininko veikla, kartu lankėsi pas gyventojus ir išklausė jų nuomonę apie Mobilaus laiškininko projektą.

Projekto įgyvendinimo eiga domisi ir AB Lietuvos paštas valdyba, kurią aptarė gruodžio 19 d. vykusiame posėdyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius