Tiesiogiai
Publikuota 2022 10 03, 08:40

„Swedbank“ suteikė 8 mln. eurų finansavimą „Ltintus“ langų gamyklai Šiauliuose

„Swedbank“ skyrė 8 mln. eurų finansavimą naujos langų gamyklos statybų projektui, kurį vysto įmonė „Ltintus“, rašoma banko pranešime žiniasklaidai. Šiaulių pramoniniame parke statomoje gamykloje numatoma gaminti energiškai efektyvius ir pasyvaus namo standartus atitinkančius polimerinius langus ir duris. Gamyklos statybas planuojama užbaigti 2023 m. pradžioje.
Pinigai
Pinigai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Naujoje „Ltintus“ gamykloje pagaminta produkcija atitiks LEED ir „Passive House“ energinio efektyvumo standartus ir bus eksportuojama į JAV, kur jos pirkėja taps amerikiečių įmonė „Intus Windows“. Lietuvoje pagaminti langai bus skirti viešbučiams, biurams, mokykloms ar kitiems didelio ploto pastatams.

„Finansavimas, kurį suteikė „Swedbank“, padės įgyvendinti naujos mūsų gamyklos statybų projektą, aprūpinti ją reikiama įranga ir gerokai išplėsti dabartinius gamybos pajėgumus. Turime tikslą per artimiausius kelerius metus smarkiai išplėsti savo gamybos ir pardavimų apimtis bei tapti lyderiaujančiu PVC langų ir durų gamintoju Baltijos šalyse“, – sako „Ltintus“ atstovas.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką