Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas panaikino „Grand Cru Airlines“ taikytas laikinąsias apsaugos priemones

„Go2Holiday“ klientai lipa į „Grand Cru Airlines“ lėktuvą birželio mėnesį
„Scanpix“ nuotr. / „Go2Holiday“ klientai lipa į „Grand Cru Airlines“ lėktuvą birželio mėnesį
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos teismas panaikino oro bendrovei „Grand Cru Airlines“ taikytas laikinąsias apsaugos priemones. Įmonės pranešime teigiama, kad „Grand Cru Airlines“ tikisi, jog per 4 mln. litų jų įmonei už suteiktas paslaugas skolingo ir nemokiu pripažinto kelionių organizatoriaus „Go Planet Travel“ akcininkai pradės civilizuotai tartis dėl skolos grąžinimo ir užbaigs užsuktą teismų karuselę prieš pelningai veikiančią „Grand Cru Airlines“.

Tenka apgailestauti, kad patekome į tokią situaciją, kai Lietuvos verslo partneriai ne tik lieka skolingi, bet ir nepriimtinais būdais bando kenkti mūsų veiklai ir įmonės reputacijai, – sakė V.Barakauskas.

„Veikla Lietuvoje sudarė nedidelę dalį mūsų verslo apimčių. Esame pelninga įmonė, turinti užsienio partnerių pasitikėjimą, todėl trumpam pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės, nespėjo padaryti didelės žalos mūsų sugebėjimui vykdyti savo įsipareigojimus. Tenka apgailestauti, kad patekome į tokią situaciją, kai Lietuvos verslo partneriai ne tik lieka skolingi, bet ir nepriimtinais būdais bando kenkti mūsų veiklai ir įmonės reputacijai“, – sakė „Grand Cru Airlines“ vadovas Valdas Barakauskas.

Šių metų liepos 31 d. „Go Planet Travel“ akcininku prisistatantis Romas Šukys pateikė Vilniaus apygardos teismui prašymą areštuoti jų keleivius skraidinusios oro bendrovės „Grand Cru Airlines” akcijas.

Šis prašymas buvo patenkintas, kadangi R. Šukys iškėlė versiją, kad šių metų gegužę „Grand Go Group“ valdomų „Grand Cru Airlines“ akcijų dalis buvo neteisėtai perleista. Tačiau šiuo metu 100 proc. „Grand Cru Airlines“ akcijų priklauso bendrovei „Brenalan Investments Ltd.“, kuri vienintele įmones akcininke tapo gegužės 27 d. ir nieko bendra su Romu Šukiu neturi. Vilniaus apygardos teismas nutarė, kad laikinosios apsaugos priemonės turi būti panaikintos.

Užsakomųjų skrydžių bendrovė „Grand Cru Airlines“, įkurta 2012 metų gruodį, jos akcijas valdo Kipro bendrovė „Brenalan Investments Ltd.“. Aviakompanija veikia daugiausia užsienyje. Lietuvoje „Grand Cru Airlines“ skraidino „Go Planet Travel“ keleivius poilsinių kelionių maršrutais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką