Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Teismui apskųstas BPC informacinės sistemos kūrimo konkursas

Teismui apskųstas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) birželį paskelbtas Bendrojo pagalbos centro (BPC) informacinės sistemos sukūrimo konkursas.
Bendrosios pagalbos centro spaudos konferencija
Bendrasis pagalbos centras / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Informacinių technologijų (IT) bendrovė „Dekbera“ liepos pabaigoje Vilniaus apygardos teismui pateiktu ieškiniu prašo stabdyti pirkimą, naikinti jo sąlygas ir taikyti laikinąsias apsaugos priemones. Tarp motyvų nurodomas galimas konkurso sąlygų pritaikymas tik vienai įmonei, eliminuojant kitas.

„Dekbera“ teigia mananti, kad konkurse siekiama sudaryti išskirtines sąlygas šiuo metu BPC paslaugas teikiančiai „InnoForce“.

„Pirkimo sąlygose nustatyti nepagrįstai siauri ir konkurenciją ribojantys kvalifikacijos reikalavimai“, – argumentuoja „Dekbera“.

112 pagalbos numerį valdančio BPC viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas, į klausimą, kaip vertina kritiką ir ar planuoja imtis veiksmų, komentavo, kad šiuo metu vyksta teisminis procesas, „tad visi veiksmai yra susiję su dalyvavimu jame“.

Centriniame viešųjų pirkimų portale nurodoma, kad numatoma pirkimo vertė – 5,5 mln. eurų su PVM, juo ketinama įsigyti informacinės sistemos programinės įrangos sukūrimą ir įdiegimą. Konkursas paskelbtas birželio pabaigoje, paraiškų pateikimo terminas baigiasi rugsėjo 10 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvio verslas, stebinantis drąsiu pažadu: „Valyti iš tiesų gali būti tikras malonumas!“
Karaliaus dovaną – ladaną – atranda vis daugiau lietuvių
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką