Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

„Telia“ iki 2024 m. pasamdys 400 naujų darbuotojų

„Telia“ kompetencijų centras „Telia Global Services Lithuania“ suplanavo naują plėtros etapą – iki 2024 m. pasamdys net 400 naujų darbuotojų, taip visas grupei dirbančiųjų gretas Lietuvoje išplėsdamas iki 1300 darbuotojų. Didžiąją dalį naujokų sudarys informacinių technologijų (IT) specialistai – programinės įrangos kūrėjai, inžinieriai, architektai, duomenų analitikai ir kt., tačiau augs ir kitos komandos – finansų, apskaitos, pirkimų, personalo, ryšių, rašoma „Telia“ pranešime žiniasklaidai.
„Telia Global Services“ biuras
„Telia Global Services“ biuras / „Telia“ nuotr.

Šiuo metu „Telia Global Services Lithuania“ ir „Telia Lietuva“ dirba daugiau kaip 900 specialistų. Tai bus antras didžiausias kompetencijų centro plėtros etapas nuo bendrovės įsteigimo 2017 metais.

„Tokių didelių bendrovių kaip „Telia“ kryptinga ir tvari plėtra Lietuvoje rodo, kiek daug potencialo turime šalyje telkti aukštą pridėtinę vertę kuriančius verslus ir talentus. Tai, kad tokios tarptautinės organizacijos Lietuvoje dirbantiems specialistams patiki vis daugiau ir sudėtingesnių funkcijų, reiškia, kad mūsų paslaugų ir kompetencijų centrų rinka pasiekė brandą ir jau seniai nesame tiesiog pagalbinių procesų vykdytojai, bet strateginės organizacijų komandos ir padaliniai. Tuo pačiu tokios geros žinios darbo rinkai mums yra ir įsipareigojimas – nuolat gerinti verslo aplinką, stiprinti talentų ruošimą, tobulinti infrastruktūrą, svarbią verslui“, – sako Aušrinė Armonaitė, Ekonomikos ir inovacijų ministrė.

„Telia“ grupės funkcijų specialistai Lietuvoje dirba iš biurų Kaune, Šiauliuose bei naujai duris atvėrusiame 7000 kv. m. biure Vilniaus centre. „Telia“ kompetencijų centras vykdo įvairias funkcijas IT, telekomunikacijų tinklo, analitikos, programinės įrangos kūrimo, pirkimų, personalo, finansų ir kitose srityse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius