Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Tesla“ atidarė produkcijos pristatymo saloną Kinijos Sindziango regiono sostinėje

JAV elektromobilių gamintoja „Tesla Inc.“ paskelbė atidariusi savo produkcijos pristatymo saloną Urumčyje – sostinėje musulmoniškojo uigūrų autonominio Sindziango regiono šiaurės vakarų Kinijoje, kuriame centrinė Kinijos valdžia vykdo priverstinę, pasaulio bendruomenės smerkiamą religinių mažumų asimiliaciją.
„Tesla“ Model 3
„Tesla“ Model 3 / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Tesla, Inc. Kinija

Daug gerbėjų Kinijoje turinti „Tesla“ sparčiai plečia verslą šioje milžiniškoje rinkoje. Tačiau atidarydama tokią ekspozicijų salę, Sindziange milijardieriaus Elono Musko kontroliuojama bendrovė rizikuoja susidurti su reputacijos problemomis, kurios jau ištiko kai kurias JAV kompanijas, tokias kaip „Walmart Inc.“ ir „Intel Corp., rašo „The Wall Street Journal“.

Anksčiau Vokietijos automobilių gamintoja „Volkswagen AG“ sulaukė įstatymų leidėjų bei Vakarų žmogaus teisių aktyvistų kritikos dėl bendrovės sprendimo išsaugoti gamyklą Urumčyje. Vokietijos pramonės milžinei teko ginti savo sprendimą ir patikinti, kad jos tiekimo grandyje nėra priverstinio darbo produkcijos.

Praėjusį mėnesį JAV prezidentas Joe Bidenas pasirašė įsaką, draudžiantį į Jungtines Valstijas importuoti Sindziange pagamintas prekes dėl šiame regione taikomo priverstinio darbo. Baltieji rūmai taip pat įvedė sankcijas kelioms bendrovėms bei asmenims, kurie, Vašingtono administracijos manymu, dalyvauja uigūrų ir kitų mažumų asimiliacijos kampanijoje.

Atidariusi saloną Urumčyje „Tesla“ pristato save 30 Kinijos regionų ir provincijų, taip pat Honkonge ir Makao.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius