2021-06-28 09:25

„Toks“ pernai patyrė 1,3 mln. eurų nuostolių

Tolimojo keleivinio transporto kompanijos „Toks“ praėjusiais metais patyrė 1,3 mln. eurų grynųjų nuostolių, kai 2019 metais buvo uždirbusi 1,1 mln. eurų grynojo pelno.
„TOKS“ autobusai
„TOKS“ autobusai / Bendrovės nuotr.

Bendrovės pajamos per metus sumažėjo 2,3 karto iki 6,6 mln. eurų, nurodoma Registrų centrui pateiktoje ataskaitoje.

Bendrovės teigimu, rezultatams įtakos turėjo koronaviruso pandemija, dėl kurios buvo sustabdytos keleivių vežimo paslaugos. „Toks“ vadovybė mano, kad pasibaigus karantinui bendrovės paslaugos toliau turės tokią pat paklausą.

„Bendrovė yra parengusi veiksmų planą kaip užtikrinti paslaugų teikimą ir klientų aptarnavimą ekstremaliomis sąlygomis“, – teigiama pranešime.

Anot bendrovės, kaip COVID-19 paveiks šių metų rezultatus, kol kas neaišku.

2020 metais įmonėje vidutiniškai dirbo 284 darbuotojai, o 2019-aisiais – 311.

Pernai dėl suvaržymų sulėtėjus gyvenimo tempui ir žmonėms mažiau važinėjant autobusais, jų srautas kai kur krito iki 80 proc.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą