Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 17d. 14:25

Trakuose sustabdyta restorano „Apvalaus stalo klubas“ veikla – rasta daug šiurkščių pažeidimų

Vakarienės akimirka
Redakcijos archyvo nuotr. / Restoranas „Apvalaus stalo klubas“
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta bendros Lietuvos ir Vokietijos įmonės UAB „Kistela“ restorano „Apvalaus stalo klubas“ (Karaimų g. 53A, Trakai) veikla.

Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai gavus vartotojo skundą, nedelsiant buvo sudaryta komisija ir patikrintas minėtas restoranas Trakuose.

Patikrinimo metu nustatyta daug grubių pažeidimų. Rasta neženklintų žaliavų, sugedusių ir su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais maisto produktų. Kai kurie patiekalai buvo gaminami be technologinių aprašymų.

Produktai buvo laikomi ne pagal reikalavimus, sudarant galimybes atsirasti kryžminei taršai. Patikrinimo metu inspektoriai atrinko plovinių nuo indų, įrankių, inventoriaus, virėjų rankų ir maisto produktų mėginius mikrobiologiniams tyrimams.

Už nustatytus pažeidimus restorano „Apvalaus stalo klubas“, jame esančių dviejų barų ir kavinės veikla laikinai sustabdyta, atsakingam asmeniui skirta bauda, administracijai nurodyta sunaikinti sugedusius ir nesaugius maisto produktus. Atnaujinti savo darbą ši viešojo maitinimo įmonė galės tik susitvarkiusi ir pašalinusi visus inspektorių nustatytus trūkumus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Trakai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką