15min be reklamos

Turi 1000 sekėjų „TikToke“? Štai, kaip gali uždirbti

Ką kurti ir kaip užsidirbti „Facebook“ ar „Instagram“ socialiniuose tinkluose žino daugelis. Tačiau Lietuvoje populiarėja ir dar vienas socialinis tinklas – „TikTok“, kuris daugeliui vartotojų vis dar paslaptingas.
Fotografavimas Tik prenumeratoriams
Fotografavimas / Josh Rose / Unsplash nuotr.

Kitose šalyse ši platforma gerokai populiaresnė nei pas mus, tačiau lietuviai taip pat naudoja ją užsidirbti. Klaidinga manyti, kad „TikTokas“ – tik jaunuoliams skirta vieta su juokingais videovaizdeliais bei iššūkiais. Ja naudojasi ir savo sričių specialistai bei žmonės, kuriantys turinį apie konkrečią sritį.

Pastarieji, pasak socialinės medijos rinkodaros eksperto Karolio Rimkaus, „TikToką“ puikiai išnaudoja reklamoms, nes tam tikra sritimi besidomintys žmonės perka su ja susijusias prekes bei paslaugas. Tam, kad pradėtum kurti šiai platformai, nereikia specialios patirties ar brangios įrangos. Užtenka filmuojančio telefono bei idėjos. Specialistas papasakojo, kodėl „TikTokui“ nesvarbus sekėjų skaičius, kaip lengviausia užsidirbti bei tapti populiariam.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką