Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 28d. 09:37

Turizmo departamentas įspėja: saugokitės mažosios bendrijos „Antibai“

Paplūdimys Tunise
123rf.com nuotr. / Paplūdimys Tunise

Valstybinis turizmo departamentas (VTD) įspėja dėl kelionių pardavimo agento MB „Antibai“ ir jos direktorės Gintarės (Valaitytės) Budrienės galimai nesąžiningos ir neteisėtos veiklos.

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) įspėja dėl kelionių pardavimo agento MB „Antibai“ ir jos direktorės Gintarės (Valaitytės) Budrienės galimai nesąžiningos ir neteisėtos veiklos.

Neseniai viešojoje erdvėje skundėsi „Antibos“ klientai, kad sumokėjo pinigus, bet už juos gavo tik dalį paslaugų ir neatgavo iš kelionės organizatorės lėšų.

VTD duomenimis, vienas kelionių organizatorius nutraukė bendradarbiavimo sutartį su MB „Antibai“ dėl galimai neteisėtos šios bendrovės veiklos, kitas kelionių organizatorius dėl MB „Antibai“ galimo kelionės dokumentų klastojimo kreipėsi į teisėsaugos institucijas.

VTD turimi duomenys, kelionių organizatorių ir turistų pateikti faktai bei viešoje erdvėje skelbiama informacija leidžia daryti prielaidas, kad MB „Antibai“ ir/arba Gintarė (Valaitytė) Budrienė vykdo veiklą, pažeisdama turistų teises: nepateikia Turizmo įstatyme numatytos privalomos informacijos turistams apie turistų užsakytas keliones, nesudaro rašytinės kelionės sutarties ir/arba tokios sutarties nepateikia turistui, tarpininkaudama parduodant kelionių organizatorių organizuotas turistines keliones sutartyje nenurodo kelionių organizatoriaus, nepateikia turistams kelionės dokumentų, neatsiskaito su apgyvendinimo ir transportavimo paslaugų teikėjais už turistui turimas suteikti paslaugas turistui išvykus į kelionę, negrąžina turistams jų sumokėtų pinigų už neįvykusias keliones.

Surinktą medžiagą apie galimai neteisėtą MB „Antibai“ veiklą VTD perdavė teisėsaugos institucijoms.

„VTD atkreipia turistų dėmesį, jog renkantis kelionių organizatorių reikia būti itin atidiems ir nerekomenduoja vykti į MB „Antibai“ ir/arba Gintarės Budrienės siūlomas organizuotas turistines keliones. Kilus klausimams ar abejonėmis būtinai konsultuokitės su Turizmo departamento specialistais“, – sako VTD Turizmo veiklos priežiūros skyriaus vedėjas Tadas Žentelis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką