Turto bankas pateikė ieškinį dėl Skaistgirių bendruomenės pasisavinto turto

Turto bankas teismo prašo sustabdyti Panevėžio rajono Skaistgirių bendruomenės atstovų veiksmus ir grąžinti pasisavintą valstybės turtą.
Skaistgiriai mokykla
Skaistgiriai mokykla / Turto banko nuotr.
Temos: 1 Turto bankas

Turto banko teigimu, bendruomenės atstovai neteisėtai pasisavino neįregistruotus valstybei priklausančius mokyklos statinius.

„Suprasdami vietos bendruomenės lūkesčius stengėmės juos atliepti, tačiau buvo pasinaudota mūsų geranoriškumu ir pažeistas ne tik pasiektas susitarimas, bet ir galimai neteisėtai užvaldytas valstybės turtas. Tenka tik apgailestauti dėl susiklosčiusios situacijas ir teisingumą siekti atstatyti teisinėmis priemonėmis“, – pranešime sakė Turto banko Komunikacijos skyriaus vadovas Karolis Vaitkevičius.

Anot pranešimo, bankas artimiausiu metu aukcione ketino parduoti mokyklą Skaistgirių kaime – ją kaip nebereikalingą turtą bankui perdavė Panevėžio rajono savivaldybė, iškeisdama jį į lygiavertį Turto banko valdomą turtą.

Rengiant mokyklą pardavimui paaiškėjo, kad dalis mokyklos priklausinių nėra įregistruoti, o žemės sklype yra Skaistgirių bendruomenės iniciatyva įrengti sporto treniruokliai. Turto banko atstovai sutiko, kad bendruomenė įregistruotų treniruoklius, jais toliau naudotųsi, o ateityje jų likimą spręstų su naujuoju pastato šeimininku.

Tačiau, banko teigimu, bendruomenė kaip savo nuosavybę įregistravo ir krepšinio, tinklinio ir automobilių aikšteles, mokyklos stadioną, tačiau nebuvo įregistruoti sporto treniruokliai, dėl kurių ir buvo susitarta.

Kaip BNS pranešė bankas, ieškinys pateiktas Panevėžio apylinkės teismui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką