Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

TV3 grasina atsisakyti licencijos Estijoje dėl ribojimo alkoholio reklamai

Viena populiariausių Baltijos šalyse komercinė televizija TV3 grasina atsisakyti licencijos Estijoje ir ją išsiimti kitoje valstybėje, jei Estijos vyriausybė neatsisakys planų apriboti reklamas televizijos eteryje.
TV3 logotipas
TV3 logotipas / TV3 nuotr.
Temos: 3 TV3 Reklama Estija

„Apie tai susimąstai stebėdamas, kaip Estijoje nuosekliai ir įvairiais būdais varžomi komercinių televizijų interesai reklamos rinkoje“, – BNS sakė Estijos TV3 vadovas Priitas Leitas.

Alkoholio reklama per televiziją ir internete būtų galima tik rodant nejudantį paveikslėlį.

Jis priminė, jog dabar dvi iš trijų TV3 grupės Estijoje transliuojamų televizijų – TV3 ir TV6 – turi Estijoje išduotas licencijas, o rusų kalba transliuojanti „TV3 Pluss“ naudojasi Didžiosios Britanijos „Ofcom“ licencija.

Anot P.Leito, licencijų pakeitimas techniškai nesudėtingas, tačiau keblumų gali kilti dėl teisiniai klausimų, naujienų redakcijų bei panašiai.

„Mūsų savininkai „Modern Times Group“ gerai žinomi Europoje, todėl jiems nebūtų labai sunku licenciją vienai savo televizijų gauti kitur“, – pareiškė Estijos TV3 vadovas.

Estijos sveikatos ir darbo ministerija parengė alkoholio įstatymo pataisų projektą, kuriuo siekiama uždrausti bet kokius garso ir vaizdo elementus alkoholio reklamoje. Tai reiškia, jog alkoholio reklama per televiziją ir internete būtų galima tik rodant nejudantį paveikslėlį, kuris būtų papildytas užrašu apie alkoholio vartojimo žalą.

Projektas sulaukė aršios transliuotojų ir alkoholio gamintojų kritikos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?