Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„U pajėgos“ kviečia pramogas pradėti pirtyje

„Vasaros atidarymas“
„U pajėgos“ nuotr. / „Vasaros atidarymas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasarai keliaujant į pabaigą, o vakarais sparčiai vėstant orams, gero laiko ambasadoriai primena, kad be visą vasarą jus džiuginusių „vandendaikčių“, jie kas kartą skirtingose pakrantėse užkuria mobilią pirtį. „U pajėgos“ rekomenduoja savaitgalio linksmybes pradėti būtent pirtyje ir pasikrovus naujos energijos, užkurti tikras linksmybes gamtoje!

Pirmąjį kartą užėję į pirtį nesistenkite laukti, kol nuo nosies nulašės penki prakaito lašai. Geriau ir nesivaržykite su bičiuliais, kuris greičiau paraudonuos iki virto vėžio spalvos. Pirmam kartui užteks maloniai sušilti. Po pirties neskubėkite atšalti ir šokti į vandenį, kad ir kaip trauktų ežere plūduriuojantis „U pajėgų“ batutas. Ant jo pašokinėsite vėliau, prieš akis dar laukia rimtas kaitinimosi procesas!

Antrąjį kartą užsukę į pirtį greičiausiai išbūsite ilgiau. Jei sugalvotumėte išvanoti draugui šonus vanta, nepamirškite, kad šios procedūros tikslas nėra atsilyginti bičiuliui už jums anksčiau iškrėstas šunybes. Vanta mosuokite švelniai...

Galiausiai, nepamirškite, kad „U pajėgų“ mobili pirtis puiki tuo, kad ji pati atvažiuoja pas jus. Jums nieko nereikia daryti, tik atkreipti dėmesį, kokioje paežerėje tą dieną lankysis gero laiko ambasadoriai. Jei tai padarysite, tarp kitų poilsiui reikalingų daiktų įsidėkite šiek tiek druskos ir medaus. Šiuos du ingredientus sumaišę ir jais ištrynę save, bičiulius ar personą, kuriai jaučiate simpatiją sužibėsite, kaip tikras pirčių ir malonumų guru. Kūnai taps švelnūs ir pamaitinti, o bičiuliai ir simpatijos palaimingai šypsosis... Kaitinimosi seansą pabaikite grakščiu šuoliu nuo „vandendaikčių“ į ežero vilnis.

Savaitgalio planą jau turite, lieka tik pasirinkti tinkamus ežerus. Penktadienį (rugpjūčio 19 d.) gero laiko ambasadorius rasite prie Gėlos ežero (Vilnius). Šeštadienį (20 d.) kartu su “vandendaikčiais” „U pajėgos“ lankysis prie Lūšio ežero (Ignalina), o mobilią pirtį kaitins prie Avirio ir Daugų ežerų (Druskininkai). Sekmadienį (21 d.) batuto ir kilimo gerbėjai turėtų vykti prie Daugų (Druskininkai), o norintys pasikaitinti pirtyje prie Gavio ir Lūšio ežerų (Ignalina). 

Pavadinimas

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 straipsnis
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką