Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„U talentų“ galerijoje: ekstremalūs ir juokingi triukai

„U pajėgos“
„U pajėgos“ nuotr. / „U pajėgos“
Šaltinis: 15min
0
A A

Žadėjęs svaidytis griausmais ir žaibais ilgasis Žolinių savaitgalis galiausiai visus nudžiugino puikiu oru.

Kaip ir prieš tai buvusį savaitgalį saulė lepino poilsiautojus, suteikdama galimybę pasidžiaugti paskutiniu ilguoju savaitgaliu prieš artėjantį rudenį. O Žolinių savaitgalį patraukusius į Visagino pusę linksmino ne tik festivalio muzikos garsai, bet ir gero laiko ambasadoriai „U pajėgos“, paežerėse siūlantys smagius žaidimus, „vandendaikčius“ ir mobilią pirtį.

Tradiciškai įdomiausiai laiką ant „vandendaikčių“ leidžiančiuosius fiksavo „U talentų“ kameros. O  visą vasarą kaupiamą triukų kolekciją papildė nauji vandens virtuozų pasirodymai.

Praėjusį savaitgalį Molėtų ir Utenos paežeres lankiusi „U pajėgų“ komanda vienoje jų užfiksavo smagų komandinį vaikinų šokį ir skambiai jį pavadino „Striptizo erelių pasirodymu“: 

VIDEO: U Talentas: Striptizo erelių pasirodymas, 2011 08 06 - 07
Ilgąjį

Žolinių savaitgalį netrūko improvizacijų „vandens kilimo“ tema. Atsirado tokių, kurie šį „vandendaiktį“ panaudojo ne tik originaliai, bet ir ekstremaliai:

VIDEO: U Talentas: Nuriedėjimas su kilimu į vandenį, 2011 08 12 - 14

Vasarai artėjant prie pabaigos, originalių triukų nemažėja, gal jų autorius įkvepia kitų pavyzdžiai? Juos pamatyti ir įvertinti galite čia:

O gero laiko ambasadorius užkuriančius ne tik pirtį, bet ir gerą nuotaiką šį penktadienį (rugpjūčio 19 d.) rasite prie Gėlos ežero (Vilnius). Šeštadienį (20 d.) kartu su “vandendaikčiais” „U pajėgos“ lankysis prie Lūšio ežero (Ignalina), o mobilią pirtį kaitins prie Avirio ir Daugų ežerų (Druskininkai). Sekmadienį (21 d.) batuto ir kilimo gerbėjai turėtų vykti prie Daugų (Druskininkai), o norintys pasikaitinti pirtyje prie Gavio ir Lūšio ežerų (Ignalina). 

Pavadinimas

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką