Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 12:19

UAB „Intelligent Media“ vadovaus nauja direktorė Gražina Balcerienė, bendrovė atsisako projektų Latvijoje ir Estijoje

UAB „Intelligent Media“ direktoriaus pareigas nuo 2013 m. birželio 10 d. perima didelę patirtį leidybos versle turinti Gražina Balcerienė.

„Sudėtingoje ir lėtai atsigaunančioje reklamos ir leidybos rinkoje reikia naujų ir inovatyvių sprendimų, kurie ne tik padėtų įveikti esamo laikotarpio sunkumus, bet ir užtikrintų aiškias veiklos perspektyvas. IQ prekės ženklas per keletą metų sugebėjo įsitvirtinti intelektualiosios periodikos rinkoje, bet ir tapo savotišku žurnalistinio darbo kokybės etalonu. Tikiuosi, kad mano anksčiau įgyta patirtis ir ligšiolinis darbas įmonių grupėje leis priimti geriausius sprendimus, kurie nuties kelius įmonės ateities veiklai“, - sako naujoji UAB „Intelligent Media“ direktorė G. Balcerienė.

G. Balcerienė pastaraisiais metais vadovavo UAB „SC Baltic Media“ rinkodaros ir pardavimų skyriui, anksčiau yra buvusi leidyklos „Ieva“ direktoriaus pavaduotoja, bei vadovavusi leidyklai „Lilita“.

Bendrovė taip pat informuoja pradedanti įmonės veiklos optimizavimą ir valdomų sričių monetizavimą, o taip pat – atsisakanti leidybinių projektų kaimyninėse Baltijos valstybėse, Latvijoje ir Estijoje.

„Pradedame naują investicinės bendrovės „Scaent Baltic“ veiklos etapą, kurio metu didžiausias dėmesys bus skiriamas valdomų sričių monetizavimui ir optimizavimui. Tai turėtų dar labiau sustiprinti sėkmingai ir darniai veikiančios bendrovės pozicijas tose srityse, kuriose ji yra viena stipriausių ir sėkmingiausių", - sako UAB „Scaent Baltic“ valdybos pirmininkas Magnus Astrom.

Šiuo metu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje UAB „Scaent Baltic” kartu su partneriais valdo įmones, veikiančias finansų, energetikos, leidybos ir investicijų sektoriuose. Grupei priklauso: UAB „Scaent Baltic Investment”, UAB „East Europe Investment Group”, FMĮ „Orion Securities”, UAB „Orion Asset Management”, UAB „SC Baltic Media”, UAB „Intelligent Media”, UAB „Franchise Media”, UAB „SC Baltic Realty”, UAB „Alproka”, UAB „Genys”, SIA „Genys” ir kt. Bendrovei priklauso 29 proc. AB „INTER RAO Lietuva” akcijų.

UAB „Intelligent Media” – tai 2009 m. įkurta leidybos bendrovė, „The Economist Newspaper Limited” sindikacijos ir licencijavimo partnerė Baltijos šalyse. Nuo 2011 metų bendrovė leidžia turiningo gyvenimo būdo žurnalą „The Economist. Intelligent Life” ir populiariausią pasaulyje metinį prognozių leidinį „World in…”. Bendrovė taip pat rengia politikos, ekonomikos, kultūros ir rinktinių „The Economist” straipsnių mėnraštį IQ, plėtoja verslo ir ekonomikos portalą IQ.lt bei elektronines leidinių versijas.

100 proc. "Intelligent Media" akcijų nuo pernai liepos valdo investicijų bendrovei "Scaent Baltic" priklausanti kompanija „SC Baltic Media“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką