TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ūkio bankas bendradarbiaus su „Newsec/Re&Solution“

Ūkio bankas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ūkio bankas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ūkio bankas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su bendrove „Newsec/Re&Solution“, teikiančia finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijas. Ūkio bankas tikisi, kad ši partnerystė leis ženkliai paspartinti už skolas perimto turto realizavimą.

„Ūkio bankas, kaip finansinė institucija, siekia optimaliai valdyti savo balanse turimus nekilnojamojo turto objektus. Tam, kad būtų didinamas veiklos efektyvumas, Ūkio bankas ėmėsi aktyviai dirbti su skolininkų portfeliu ir sieks paspartinti už skolas perimto turto realizavimo procesą. Tuo tikslu nusprendėme pasitelkti partnerius, kurių patirtis leistų bankui maksimizuoti turimo nekilnojamojo turto projektų vertę, surandant tinkamiausius jų valdymo sprendimus”, – sakė Ūkio banko Valdybos pirmininkas Arnas Žalys.

„Džiaugiamės galimybe prisidėti prie bankinio sektoriaus stiprinimo Lietuvoje ir dėkojame Ūkio bankui už pasitikėjimą. Mūsų bendrovė valdo daugiau nei 620 tūkst. m² nekilnojamojo turto Baltijos šalyse ir dar apie 7 mln. m² Skandinavijoje. Esame sukaupę nemažai patirties, kaip tokiu sudėtingu NT sektoriui metu didinti turto vertę bei su tuo susijusios veiklos efektyvumą. Džiugina ir tai, kad mūsų žiniomis naudojasi vis daugiau stambaus kapitalo įmonių ir tokiu būdu sutaupo nemažai lėšų bei gali koncentruotis į savo pagrindinę veiklą, NT sritį palikdami profesionalams“, – teigė Ričardas Čepas, „Newsec/Re&Solution“ vadovas Baltijos šalims.

Pasak Arno Žalio, vienas iš projektų, su kuriuo dirbs naujieji banko partneriai „Newsec/Re&Solution“ – tai UAB “Žalgirio sporto arena” valdomos teritorijos plėtojimas bei realizavimas. „Dedame visas pastangas, kad šis projektas būtų realizuotas bankui naudingiausiu būdu ir sąlygomis. Šiuo metu kaip tik dalyvaujame Vilniaus miesto savivaldybės paskelbtame konkurse dėl naujo futbolo stadiono statybos bei išpirkimo. Tikime, kad šis projektas turi didžiulio potencialo ir yra komerciškai patrauklus naujoms investicijoms ir plėtrai”, – sakė Ūkio banko Valdybos pirmininkas Arnas Žalys.

Ūkio bankas yra pirmasis komercinis bankas Lietuvoje, jau trečią dešimtmetį teikiantis finansines paslaugas plačiame nuosavame klientų aptarnavimo tinkle, kurį sudaro daugiau kaip 60 padalinių visoje šalyje. 

„Newsec/Re&Solution“ yra finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, veikianti Šiaurės Europoje bei teikianti plataus spektro paslaugas šiose srityse: tarpininkavimas stambiuose ir vidutiniuose investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose, nekilnojamojo turto valdymas, projektų vystymas bei įgyvendinimas, tarpininkavimas išnuomojant ir parduodant komercinį ir gyvenamąjį turtą. Bendrovė atlieka profesionalius rinkos tyrimus, teikia licencijuotas turto vertinimo paslaugas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką