Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ūkio bankas pradės atsiskaityti su antrosios eilės kreditoriais

Ūkio bankas
BFL nuotr. / Ūkio bankas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos teismas rugsėjo 16 dienos nutartimi patvirtino, kad Ūkio banko bankroto administratorius visiškai atsiskaitė su pirmosios eilės kreditoriais ir leido išmokėti kiek daugiau nei 9 milijonus litų antrosios eilės kreditoriui – VĮ „Indėlių ir investicijų draudimui“.

Pirmosios eilės kreditoriams –  409 buvusiems banko darbuotojams – iš viso išmokėti 3 030 424 litai.   

„Teismas leido išbraukti pirmosios eilės kreditorių eilutę iš sąrašo, taigi, konstatuojame, kad ši proceso dalis yra visiškai uždaryta. Devyni milijonai litų „Indėlių ir investicijų draudimui“ yra mažiau nei dešimtadalis jų finansinių reikalavimų, tačiau tai yra pirmasis žingsnis, o jis yra labai svarbus kiekviename kelyje į tikslą. Teismo nutartis įsiteisėjo, todėl pinigus valstybinei įmonei pervesime artimiausiu metu“, – sakė BAB Ūkio banko bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

Bendra bankrutuojančio Ūkio banko kreditorių finansinių reikalavimų suma siekė 1 582 119 008 litus.

Bendra bankrutuojančio Ūkio banko kreditorių finansinių reikalavimų suma siekė 1 582 119 008 litus. Didžiausią finansinių reikalavimų dalį sudaro įsipareigojimai antrosios eilės kreditoriui VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ – jų vertė viršija 929 mln. litų.  Banko įsipareigojimai trečiosios eilės kreditoriams sudaro 10,6 mln. litų, ketvirtosios – daugiau nei 545 mln. litų. Įsipareigojimai šeštosios eilės kreditoriams sudaro 94,2 mln. litų. Penktosios eilės kreditorių bankas neturi.  

Kauno apygardos teismas bankroto bylą Ūkio bankui iškėlė 2013 metų gegužės 2 dieną. Nutartis įsiteisėjo birželio 7 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką