Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 16, 11:22

Unikalu: Lietuvoje sukurta alergijų diagnostika iš vieno kraujo lašo

Medikai ir mokslininkai skaičiuoja, kad alergiškų žmonių sparčiai daugėja ir greitu metu tokių bus kas antras. Tiesa, kam esate alergiškas nustatyti ne taip paprasta. Vieną pažangiausių alerginių susirgimų diagnostiką siūlo bendrovė „Imunodiagnostika“. Patyrę bendrovės specialistai bendradarbiavo su Vilniaus Universiteto mokslininkais ir pritaikė savo sukurtas inovatyvias technologijas vartotojams.

Dabar išsamiems tyrimams užtenka vos vieno kraujo lašo, o atsakyme gali tilpti net iki 150 alergenų - nuo maisto produktų, gyvūnų, augalų, žiedadulkių, namų dulkių erkių iki mikroorganizmų.

Šiais laikais žmonės linkę mažiau vaikščioti į gydymo įstaigas, o štai ši sistema siūlo patogią galimybę užsisakyti kraujo paėmimo rinkinį į namus. Kam pacientas yra alergiškas, sužinoti galima labai greitai, rezultatas nuo kraujo lašo paėmimo pateikiamas per savaitę.

Pačiam šifruoti mokslininkų surinktų duomenų tikrai nereikia, - bendrovės alergologai pateikia aiškią informaciją bei tikslias rekomendacijas.

Bendrovės „Imunodiagnostika“ Lietuvoje sukurta unikali sistema turi visus komponentus, visas dedamąsias ir reagentus pilnai padarytus Lietuvoje – nuo rekombinantinių baltymų iki antikūnų gamybos.

Lietuvoje analogiškos sistemos niekas negamina, o pasaulyje yra tik keli gamintojai. Ambicinga įmonė alerginių susirgimų diagnostikos palengvinimo sprendimą planuoja siūlyti visam pasauliui.


Daugiau sėkmės istorijų skiltyje – „Auginkime verslą“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką