2013-02-14 10:58

V16 ekskursijų populiarumas nustebino visko mačiusius organizatorius

„V16 Vilniaus ekskursijų dienos“ organizatoriai šią savaitę susidūrė su netikėta problema – profesionalių gidų trūkumu. Nuo pirmadienio į nemokamas ekskursijas jau užsiregistravo per 500 dalyvių, dar daugiau tikimasi jų sulaukti iki šeštadienio.

„Jau padidinome ekskursijų skaičių iki 12, tačiau to tikrai nepakanka... Neturime kito pasirinkimo, tik kreiptis į tautą – padėkite surasti laisvų gidų!“, – teigia organizatoriai.

DNB banko inicijuotas renginys „V16 Vilniaus ekskursijų diena“ pretenduoja tapti masiškiausia privačia iniciatyva švenčiant vasario 16 d. (V16) Valstybės atkūrimo šventę.

Organizatorius maloniai nustebino jaunimo ir jaunų šeimų aktyvumas registruojantis į ekskursijas, taip pat tendencija V16 šventę kartu švęsti įvairių įmonių darbuotojams – į ekskursijas registruojasi tarptautinių programavimo paslaugų įmonių, reklamos agentūrų darbuotojai, advokatai ir marketingo specialistai.

„Akivaizdu, kad šiandien žmonės labai domisi istoriniu Vilniaus palikimu; ir ne tik vilniečiai. Į miestą atvykę užsieniečiai taip pat dalyvaus dienos ekskursijose, jie net klausia, ar bus galima fotografuoti. Fotografuoti ekskursijų metų tikrai bus galima, nes Vilnius – visų mūsų turtas!“, – užtikrino organizatoriai.

Esate profesionalus gidas, norite prisidėti prie „V16 Vilniaus ekskursijų dienos“? Parašykite organizatoriams registracija@v16.lt.

Vėėė-šešiolika!!!

Apie „V16 Vilniaus ekskursijų dieną“:

„V16 Vilniaus ekskursijų diena“ vyks vasario 16 d., šeštadienį, nuo 10 val. iki 18 val. Jos metu žymūs vilniečiai kartu su profesionaliais gidais pasakos apie Lietuvos valstybingumui svarbius istorinius įvykius. Bus galima pasirinkti iš 5 ekskursijų: „Lietuvos valstybingumo istorijos keliu“, „Vilniaus pilys“, „Vilniaus rūmų istorija“, „Vilniaus legendos“ ir „Keliai, pirkliai, pinigai...“

 

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą