Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vairuotojai draudimo išmoką galės gauti ir per valandą

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Draudimo bendrovė „ERGO LIETUVA“ kasko draudimo klientams žalas atlygins iškart dėl išmokos dydžio sutarus telefonu. Tokiu būdu vairuotojai draudimo išmoką galės gauti ir per vieną valandą. Prognozuojama, kad metų pabaigoje telefonu bus atlyginama penktadalis visų kasko draudimo žalų.

„Siekiame, kad klientai draudimo išmoką gautų kaip įmanoma greičiau, o pats žalos administravimas būtų kuo paprastesnis. Jeigu smulkių žalų administravimas anksčiau užtrukdavo mažiausiai parą, dabar klientas turės galimybę išmoką gauti per kelias valandas ir net greičiau“, – pasakoja draudimo bendrovės „ERGO LIETUVA“ Civilinės atsakomybės, nelaimingų atsitikimų, transporto priemonių ir sveikatos draudimo departamento direktorius Audrius Pilčicas.

Pasak A. Pilčico, paskambinus trumpuoju numeriu 1887 žala gali būti atlyginama, kuomet vairuotojas patiria avariją, stiklo įskilimo ar dūžio žalą arba jo automobilį apgadina kiti asmenys. Nesvarbu, ar vairuotojo automobilis buvo apgadintas Lietuvoje, ar užsienio valstybėje, telefonu susitarus dėl išmokos dydžio, ji pervedama į nurodytą banko sąskaitą. Kad nuostoliai būtų atlyginti, į draudimo bendrovę nereikia pristatinėti jokių dokumentų, tik elektroniniu paštu ar SMS žinute atsiųsti apgadinto automobilio nuotrauką. Tačiau, kad draudimo apsauga vėl pradėtų galioti suremontuotai automobilio daliai, klientas draudimo bendrovei turi pateikti atliktą remontą patvirtinančius dokumentus, o kelių eismo įvykio atveju – ir eismo įvykio deklaraciją arba tiesiog pateikti automobilį apžiūrai, kad draudimo bendrovės ekspertai galėtų įsitikinti, jog remontas buvo atliktas, teigiama pranešime spaudai.

Draudimo bendrovė žalas telefonu pradėjo registruoti pirmoji Lietuvoje prieš septynerius metus. Ši paslauga teikiama 24 val. per parą. Tokia galimybe kasmet naudojasi vis daugiau vairuotojų. Draudimo bendrovės „ERGO LIETUVA“ duomenimis, 2007 metais telefonu registruotos žalos sudarė 25%, o 2010 metų pradžioje – jau 50% visų žalų. „Toks būdas pranešti apie žalą yra itin patogus klientams. Telefonu registruojamos ir didelės, dešimtis tūkstančių litų siekiančios žalos, ir smulkūs draudžiamieji įvykiai. Tad paslaugos papildymas galimybę iškart susitarti ir gauti draudimo išmoką yra kryptingas paslaugos tobulinimas, prisitaikant prie šiandienos klientų poreikių“, – teigia A. Pilčicas.

2009 metais bendrovė „ERGO LIETUVA“ pasirašė 68,5 mln. litų privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės ir kasko draudimo įmokų. Vairuotojams, apsidraudusiems privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu, bendrovė apmokėjo daugiau kaip 26 mln. litų žalų. Tuo tarpu kasko draudimo išmokos siekė 31,5 mln. litų. Beveik visos kasko draudimo sutartys sudarytos, vairuotojams pasirinkus didžiausios apimties, „visų rizikų“ principu sukurtas, draudimo taisykles.

Bendrovė „ERGO LIETUVA“ taip pat skelbia akciją ir norintiems įsigyti privalomąjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą. Iki birželio 30 d. truksiančios akcijos „1000 litų vertės pagalba kelyje dovanų!“ metu sudarant, atnaujinant ar pratęsiant privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutartį, klientui bus suteikiama vienkartinė teisė, atsitikus eismo įvykiui, pasinaudoti iki 1000 litų vertės nemokamomis techninės pagalbos tarnybos paslaugomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką