2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2015 09 15 /15:34

Vardinis degalinių tinklo pasiūlymas Seimo nariams – normali praktika ar korupcija?

Parlamentaras Arvydas Anušauskas antradienį savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino nuotrauka, kurioje matyti degalinių tinklo EMSI atsiųsta nuolaidų kortelė. Ant kortelės parlamentaro vardas ir pavardė, herbas ir himno žodžiai: „Tegul meilė Lietuvos dega mūsų širdyse!“
EMSI nuolaidų kortelė
EMSI nuolaidų kortelė

„Keistas marketingas ir kvepia nekaip. Gal ir neatkreipčiau dėmesio, bet tokį pat metodą naudojo „Snoro“ bankas siųsdamas neužsakytas kreditines korteles. Kortelė keliauja atgal. Smulkmena, bet nemaloni“, – parašė parlamentaras.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Arvydas Anušauskas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Arvydas Anušauskas

Manau, kad toks marketingo būdas tikrai nėra tinkamas. Toks išskirtinumas panašus į korupcinį siūlymą, – teigė A.Anušauskas.

15min.lt paklaustas, kada gavo kortelę, A.Anušauskas teigė, kad ją rado antradienį per pietų pertrauką atėjęs į kabinetą. Pasak jo, tokie vardiniai siūlymai Seimo nariams nėra dažni.

„Mano prisiminimai siekia tik banko „Snoras“ laikus, kai parlamentarams buvo siunčiamos kreditinės kortelės. „Snoro“ kortelę tiesiog išmečiau. Manau, kad toks marketingo būdas tikrai nėra tinkamas. Toks išskirtinumas panašus į korupcinį siūlymą“, – teigė politikas.

Išskirtinis EMSI pasiūlymas Seimo nariams
Išskirtinis EMSI pasiūlymas Seimo nariams

Korteles siunčiame ne tik Seimo nariams. Tokia praktika egzistuoja jau seniai, – paaiškino D.Medvedevas.

Paprašytas paaiškinti nuolaidų kortelių su Seimo narių vardais ir pavardėmis atsiradimą, EMSI degalinių tinklo komercijos direktorius Dmitrijus Medvedevas 15min.lt nurodė, kad tai įprasta praktika.

„Korteles siunčiame ne tik Seimo nariams. Tokia praktika egzistuoja jau seniai. Korteles siunčiame studentams, mokytojams, ugniagesiams, policininkams, gydytojams. Stengiamės rodyti individualų dėmesį. Tokias korteles daliname jau dešimt metų“, – minėjo jis.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Degalai
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Degalai

Pasak D.Medvedevo, Seimo narių nuolaidos nėra išskirtinės. „Jos tokios pat, kaip ir kitų mūsų klientų. Išskirtinis tik kortelės apipavidalinimas“, – nurodė EMSI atstovas.

Po teksto pasirodymo į 15min.lt ir EMSI kreipėsi skaitytojai, kurie paprašė jiems atsiųsti vardines korteles su tokia pat nuolaida, kokia buvo pasiūlyta parlamentarams. Taip pat laiškuose buvo teiraujamasi, iš kur degalinių tinklas EMSI sužino studentų, gaisrininkų ar policininkų vardus ir pavardes, kad juos uždėtų ant vardinių nuolaidų kortelių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką