Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 24d. 08:05

“Verslas atsakingai” buria atsakingų įmonių bendruomenę Lietuvoje

Sėkmė versle
123rf nuotr. / Sėkmė versle

Praėjus metams po pirmojo “Verslas atsakingai” konkurso organizatoriai pažymi, kad susidomėjimas verslo atsakomybe ženkliai išaugo. Tiek didelės, tiek ir mažesnės įmonės ieško naujų būdų taupyti, rūpintis juos supančia aplinka, aktyviai vykdyti socialines bei aplinkosaugines veiklas.

Konkurso “Verslas atsakingai” tikslas - dalytis gerąja įmonių patirtimi, apibendrinti rezultatus ir pateikti praktinius patarimus apie išteklių taupymą

Pasak VšĮ “Rūpi” projektų vadovės Dianos Lietuvininkės, tai didelis pasiekimas, kuris motyvuoja komandą dirbi dar daugiau, dalytis gerąją įmonių patirtimi ir siekti naujų tikslų. Vienas jų – išplėsti „Verslas atsakingai“ veiklą ir įtraukti kuo daugiau atvirų naujovėms įmonių, tiek pirmaujančių socialinės atsakomybės srityje, tiek ir žengiančių pirmuosius žingsnius.


Konkurso “Verslas atsakingai” tikslas - dalytis gerąja patirtimi ir praktiniais patarimais
 

Konkurso “Verslas atsakingai” tikslas - dalytis gerąja įmonių patirtimi, apibendrinti rezultatus ir pateikti praktinius patarimus apie išteklių taupymą, aplinkosaugą, socialines veiklas, darbuotojų motyvaciją bei atsakingo verslo naudą šiuolaikinėms įmonėms.

Konkurso komisija vertins ne tik pateiktas įmonių ataskaitas, bet ir praktines veiklas socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos srityse. Konkurso organizatoriai planuoja gyvus susitikimus su didžiausią pažangą padariusiomis Lietuvos įmonėmis, kurių metu bus diskutuojama apie atsakingo verslo iššūkius ir naudą, dalijamasi patarimais. Pasak 2014 metais konkurse dalyvavusių įmonių, gyvi susitikimai buvo lyg šviežias oro gūsis įmonėms, vykdančioms socialines ir aplinkosaugines veiklas, kurios neišvengiamai susiduria su netikėtais iššūkiais.

Konkurso rezultatas - parengtos rekomendacijos atsakingam verslui

Patirtis rodo, kad dalyvavimas “Verslas atsakingai” konkurse ne tik padeda įmonėms suvokti savo įsitraukimo lygį į socialines ar aplinkosaugines veiklas, bet ir suformuluoja žingsnius, kuriais įmonė turėtų eiti ateityje

Pasibaigus pirmąjam konkursui buvo paruoštos atsakingo verslo rekomendacijas Lietuvos įmonėms su kuriomis įmonės gali susipažinti tinkalapyje verslasatsakingai.lt. Patirtis rodo, kad dalyvavimas “Verslas atsakingai” konkurse ne tik padeda įmonėms suvokti savo įsitraukimo lygį į socialines ar aplinkosaugines veiklas, bet ir suformuluoja žingsnius, kuriais įmonė turėtų eiti ateityje. 

Kviečiame prisijungti prie atsakingo verslo bendruomenės Lietuvoje ir dalyvauti “Verslas atsakingai” konkurse. Paraiškas prašome pateikti iki 2015 metų kovo 31 dienos.


Daugiau informacijos apie konkursą: http://verslasatsakingai.lt/

www.verslasatsakingai.lt
www.verslasatsakingai.lt
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką