2015-07-24 17:25

Verslas, kurio apimtys dvigubėja kas 5 metus

Lietuviai – pasaulyje pripažinti lazerių gamintojai. Kur slypi sėkmės ir pripažinimo paslaptis, pasakojo lazerius gaminančios įmonės „Ekspla“ generalinis direktorius Kęstutis Jasiūnas.
Eksplos lazeriai
Eksplos lazeriai / Eksplos nuotr.

Lietuviški lazeriai, pasak K. Jasiūno, iš pirmo žvilgsnio nuo kitų lazerių nesiskiria niekuo. Tačiau, pažvelgus specialisto akimis, dažnai yra kokybiškesni, todėl ir populiarūs.

K. Jasiūnas patikino, kad užsakymų pastaruoju metu tikrai netrūksta ir įmonės apimtys kas penkerius metus padvigubėja. Taip pat kas penkerius metus dvigubai padidėja ir lazerius gaminančių įmonių bendruomenė.

Apie ketvirtis visų įmonės pagamintų lazerių pernai buvo parduota Kinijoje, taip pat daug lazerių iš lietuvių nuperka indai, amerikiečiai. Europos rinkoje, kaip sakė generalinis direktorius, pastaruoju metu jaučiama tam tikra stagnacija.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą