Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Verslininkų Numavičių ginče – taikos susitarimas

Floridoje (JAV) gyvenantis vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų Julius Numavičius susitaikė su prekybos centrus „Maxima“ valdančiu savo broliu Nerijumi Numavičiumi. Tokį sprendimą broliai priėmė tik po pusantrų metų trukusių teisminių ginčų, rašo naujienų portalas delfi.lt.
Nerijus Numavičius
Nerijus Numavičius / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Portalo šaltinių teigimu, liepos 28-ąją J.Numavičius Vilniaus apygardos teismui įteikė pareiškimą, kuriame nurodė, kad atsisako savo pareikšto ieškinio ir jame nurodytų reikalavimų dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.

Broliams atstovaujantys advokatai nėra linkę komentuoti susitaikymo priežasčių, jie taip pat nenurodo, kaip buvo išspręstas klausimas dėl milijoninės vertės akcijų, dėl kurių J.Numavičius buvo pateikęs ieškinį. Pagal įstatymus, po taikos sutarties sudarymo dėl to paties dalyko J. Numavičius daugiau nebegalės kreiptis į teismus.

Teismui įteiktame ieškinyje J.Numavičius siekė įrodyti, kad „VP grupė“ ir N.Numavičius sudarė apsimestinius sandorius, kai dar 2010-ųjų kovą buvo sudarytos bendrovių „M.M.M. Projektai“, „VP grupė“, „EVA grupė“, „Akso“, „Ryt“, „Peronas“ akcijų dovanojimo sutartys.

JAV milijonierius nurodė esąs įsitikinęs, kad dėl šių sutarčių naudą patyrė N. Numavičius – neva valdydamas perleistas akcijas N.Numavičius gavo daugiau kaip 115 mln. eurų (397 mln. litų) pajamų.

J.Numavičius siekė, kad teismas sutartis pripažintų negaliojančiomis ir taikytų restituciją natūra arba piniginiu ekvivalentu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lūkesčius atliepiantis biuras: ir nedidelėje erdvėje galima patenkinti skirtingus poreikius
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius