15min be reklamos
Publikuota 2022 01 04, 12:24

„Vilniaus viešojo transporto“ komunikacijai vadovaus Giedrė Vinickienė

Didžiausia Vilniaus keleivių vežimo įmonė „Vilniaus viešasis transportas“, įgyvendinama strateginius pokyčius, kuriais siekiama modernizuoti įmonę, didinti veiklos efektyvumą bei gerinti sąlygas darbuotojams, buria vadovų komandą. Nuo šių metų sausio prie komunikacijos komandos prisijungė Giedrė Vinickienė, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Giedrė Vinickienė
Giedrė Vinickienė / Asmeninio archyvo nuotr.

G.Vinickienė yra sukaupusi daugiau kaip 15 metų darbo patirties komunikacijos srityje, kurią įgijo dirbdama „Ignitis grupės“ įmonėse, vienoje didžiausių verslo ginčų advokatų kontoroje Triniti Jurex bei vadovaudama Lietuvos atsakingo verslo asociacijai.

Nuosekli, sklandi ir savalaikė komunikacija yra kiekvienos organizacijos sėkmingos veiklos dedamoji. Pokyčių kontekste komunikacijos svarba dar labiau išauga, nes susikalbėjimas su suinteresuotomis šalimis padeda kryptingai siekti įmonės tikslų ir įgyvendinti teigiamus pokyčius. Džiaugiuosi, kad mūsų komanda pasipildė dar vienu savo srities profesionalu“, – sako D.Aleknavičius, „VVT“ generalinis direktorius.

„Priėmiau iššūkį prisijungti prie „VVT“ vadovų komandos, nes tai strategiškai svarbi įmonė, kuri šiuo metu keičiasi ir atsinaujina. Prisijungusi prie ambicingus tikslus keliančios organizacijos tikiu, kad mano sukaupta patirtis bus naudinga tęsiant pradėtus darbus bei įgyvendinti naujus sprendimus“, – sako G.Vinickienė.

Per pastarąjį pusmetį prie vadovų „VVT“ komandos prisijungė 5 nauji vadovai.

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ – užtikrina patogų susiekimą Vilniaus mieste bei gretimose savivaldybėse. Bendrovė sparčiai atnaujina autobusus ir troleibusus, siekia investicijoms panaudoti ES lėšas, didinti veiklos efektyvumą ir našumą, modernizuoti turimus transporto parkus, pritraukti ir išlaikyti gabius darbuotojus. Bendrovėje dirba beveik 2000 darbuotojų, valdomas turtas 98 mln. Eur, metinės pajamos 58 mln. Eur.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką