Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 17:51

Vilniuje atidarytos dvi MAXIMA parduotuvės

Ketvirtadienį, birželio 13 dieną, sostinės Antakalnio ir Žvėryno mikrorajonuose atidaromos dvi MAXIMA X parduotuvės. Parduotuvė Antakalnio gatvėje įkurta vietoj ankščiau ten veikusios maisto prekių parduotuvės „Ryga“. Žvėryne, Kęstučio gatvėje, MAXIMA X atidaryta po kiek daugiau nei du mėnesius trukusios rekonstrukcijos. Į abi parduotuves investuota daugiau kaip 3,8 mln. litų, sukurtos 55 darbo vietos.
MAXIMA Žvėryne
MAXIMA Žvėryne

„Kaip pastaruoju metu visos mūsų atidaromos parduotuvės, taip ir šios įrengtos atsižvelgus į vietinių gyventojų poreikius ir apsipirkimo įpročius: jose siūlomas platus šviežių produktų asortimentas, didelė vietos gyventojams aktualių produktų, sezoninių prekių pasiūla, parduotuvėse pagalvota apie apsipirkimo patogumą tiek skubantiems, tiek atvykstantiems ilgesniam apsipirkimui su šeima“, – sako MAXIMA LT, UAB, Generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

Sostinės Antakalnio mikrorajone parduotuvė MAXIMA X atidaryta iš esmės renovuotose patalpose: atnaujintas ne tik pastato fasadas, bet ir vidaus interjeras, pakeistos inžinerinės sistemos, iš naujo suplanuotos vidaus patalpos. Antakalnio gatvėje atidarytos MAXIMA X prekybinis plotas sudaro 213 kv. metrų. Rengiantis parduotuvės atidarymui, vietos gyventojų prašymu, sutvarkyta ir šalia parduotuvės esanti aplinka: suremontuotas šaligatvis ir į parduotuvę bei aplinkinius namus vedanti gatvė.

Kaip ir prieš metus rekonstruotos, tame pačiame mikrorajone, Grybo gatvėje, veikiančios MAXIMA X, taip ir šios naujosios parduotuvės asortimentas suformuotas atsižvelgus į Antakalnio rajono gyventojų įpročius ir pageidavimus. Klientams čia daugiausia siūloma tų prekių, kurios dažniausiai patenka į jų krepšelius – šviežių produktų, bakalėjos prekių ir kt. – iš viso apie 3 500 skirtingų pavadinimų. Reikiamų produktų naujojoje MAXIMA X parduotuvėje Antakalnyje suras ir skubantys klientai. Jiems salotos, grilio patiekalai, užkandžiai ir lengvi desertai patiekiami specialiose, išsinešti patogiose pakuotėse.

Žvėryno mikrorajone, Kęstučio gatvėje, rekonstruota MAXIMA X parduotuvė klientus pasitinka pasikeitusi neatpažįstamai. Jos plotas išplėstas dvigubai, dabar ji veikia ir antrajame pastato aukšte, o prekybinių salių plotas padidėjo beveik 3 kartus – nuo 200 iki 592 kv. metrų. Išplėstas ir parduotuvėje siūlomų prekių asortimentas – dabar klientai šioje parduotuvėje gali rinktis iš beveik 9 500 pavadinimų prekių. Ypatingas dėmesys parduotuvėje skiriamas šviežiems produktams – mėsai, daržovėms ir vaisiams, žuvies, kulinarijos ir konditerijos gaminiams. Siekiant šviežius produktus patraukliai pateikti klientams parduotuvėje sumontuotos modernios sveriamų produktų vitrinos. Čia taip pat galima įsigyti ir dar karštos, vietoje kepamos duonos ir bandelių.

MAXIMA prekybos tinklui Lietuvoje šiuo metu priklauso 222 veikiančios parduotuvės. Kasdien jose apsilanko apie 550 tūkstančių klientų. Visose parduotuvėse MAXIMA Lietuvoje ir įmonės administracijoje dirba daugiau kaip 15,5 tūkstančių darbuotojų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką