Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Vilniuje kuriasi dar viena finansinių technologijų bendrovė iš Jungtinės Karalystės

Finansinių technologijų sprendimus verslo įmonėms Europos ekonominėje erdvėje teikianti Jungtinės Karalystės bendrovė „Contis Group“ kuria savo padalinį Vilniuje. Jis bus atsakingas už verslo plėtrą ir ryšius Baltijos bei Šiaurės Europos regione bei tarpbankinius atsiskaitymus visiems „Contis group“ klientams euro valiuta, skelbiama „Investuok Lietuvoje“ pranešime spaudai. 
Contis reklaminė nuotrauka
Contis reklaminė nuotrauka

Per artimiausius dvejus metus į naują padalinį bendrovė planuoja investuoti apie 1 mln. eurų ir įdarbinti apie 20 specialistų.

Sužavėjo specialistų gausa

„Contis“ įmonių grupė unikali tuo, jog galime pasiūlyti verslui alternatyvios bankininkystės, mokėjimo kortelių bei procesingo paslaugas, įskaitant technologinius sprendimus bei operuoti reikiamas licencijas, iš vienų rankų. Rinkdamiesi investicijų lokaciją daugiausia dėmesio skyrėme reguliacinės aplinkos ir teikiamų technologinių galimybių analizei. Lietuvoje radome tai, ko reikia mūsų verslo plėtrai euro valiutos zonoje. Be to, svariai prisidėjo ir atviras Lietuvos banko požiūris, darbo patirties bankų sektoriuje turinčių specialistų gausa“, – pranešime spaudai teigia „Contis Group“ valdybos pirmininkas Peter Cox.

Verslas verslui sprendimus teikianti bendrovė vysto alternatyvią mokėjimų ir bankininkystės platformą bei siūlo banko „be pavadinimo“ programas (angl. – „white label banking“). Teigiama, kad jomis naudojasi Šiaurės Europoje garsūs prekės ženklai, įskaitant ir puikiai Baltijos regione žinomą skrydžių bendrovę „airBaltic“.

Lietuvoje dirbsiantys specialistai bus atsakingi už bendrovės klientų paiešką ir aptarnavimą, projektų įgyvendinimą bei euro zonai skirtų technologinių produktų vystymą bei diegimą.

„Tikimės, kad bendrovė per metus paaugs apie 150 proc. Tai atvers milžiniškas karjeros galimybes darbuotojams, kurie prie mūsų prisijungs jau artimiausiu metu“, – teigia P. Cox.

Kuriasi ir daugiau fintech kompanijų

Tai jau ne pirma finansinių technologijų bendrovė, pastaruoju metu paskelbusi apie planus plėstis į Lietuvą. Spalio pradžioje apie tai paskelbė Jungtinės Karalystės finansų technologijų startuolis „Revolut“ ir Kinijos tarptautinių atsiskaitymų milžinė „International business settlement“, o lapkritį šalyje veikti pradėjo Izraelio investuotojų įsteigta mokėjimo platformos kūrėja „Moneta International“.

„Metų pradžioje buvo sudėtinga net įsivaizduoti, kad Lietuva gali būti patraukli visame pasaulyje žinomoms finansinių technologijų bendrovėms, o dabar jau turime augantį pažangios industrijos klasterį. Bendradarbiaujant su Lietuvos banku parengtas vertės pasiūlymas leis ir toliau auginti bei stiprinti šią industriją Lietuvoje“, – teigia užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

Šiuo metu „Contis Group“ dirba 120 darbuotojų. Įmonių grupę sudaro technologijų vystymo bendrovė, finansinių paslaugų bendrovė bei operacijų centrai. Bendrovės padaliniai įsikūrę Jungtinėse Karalystėse, Indijoje ir Lietuvoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius