Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugpjūčio 30d. 15:16

„Vinted“ praėjusiais metais augino pajamas, plėtėsi naujose rinkose

„Vinted“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / „Vinted“
Didžiausia Europoje internetinė naudotų mados prekių prekybos platforma „Vinted“ praėjusiais metais augino pajamas, plėtėsi naujose rinkose bei pritraukė daugiau naujų vartotojų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nepaisant pasaulinės pandemijos iššūkių, UAB „Vinted“, priklausanti „Vinted“ grupei, 2020-aisiais fiksavo stiprius finansinius rezultatus. Augimą tęsiame ir šiemet. 2020 m. UAB „Vinted“ finansinėse ataskaitose fiksavome nuostolį dėl paprastos priežasties – reinvestavome į aktyvią plėtrą. Sukūrėme tvarų verslo modelį ir turime įrodymų, kad veiktume pelningai, jei pasirinktume kitą verslo strategiją, kuri nebūtų tiek daug sufokusuotą į plėtrą. Tačiau turime ambicingus tikslus, kurių nepasiektume, jei veiktume tik keliose rinkose“, – sako Vaidotas Urba, „Vinted“ finansų direktorius.

UAB „Vinted“ pajamos 2020 m. siekė 149,89 mln. Eur ir buvo 78,6 proc. didesnės nei 2019 metais. Bendrovė fiksavo 20,88 mln. Eur grynąjį nuostolį (16,3 proc. daugiau nei 2019 m.) padidinusi investicijas į rinkodarą 24 proc. iki 72,52 mln. Eur. Bendrovės pinigų likutis metų pabaigai augo nuo 42,06 mln.eurų 2019 m. iki 74,33 mln. eurų 2020 metais.

UAB „Vinted“ yra pagrindinis „Vinted“ grupės narys – konsoliduoti visos „Vinted“ grupės finansiniai rezultatai bus paskelbti vėliau šiais metais.

„Pernai ir toliau siekėme savo misijos paversti naudotus daiktus pirmuoju vartotojo pasirinkimu visame pasaulyje. Įžengėme į Italiją, išsiplėtėme Nyderlanduose, kur susijungėme su bendrove „United Wardrobe“, suteikėme daugiau galimybių „Vinted“ bendruomenei pirkti ir parduoti daiktus skirtingose šalyse“, – teigia V.Urba.

Taip pat 2020 m. „Vinted“ grupė sujungė bei atnaujino savo ankstesnes programėles Lietuvoje, Vokietijoje, kad suburtų narius į vieną bendruomenę bei sustiprintų prekės ženklą visoje Europoje.

Praėjusiais metais UAB „Vinted“ vidutiniškai dirbo 467 darbuotojai. Šiandien visoje „Vinted“ grupėje, įskaitant ir UAB „Vinted“, dirba beveik tūkstantis profesionalų – bendrovė komandą sparčiai plečia toliau ir ieško naujų darbuotojų.

„Sėkmingai įgyvendiname ir šių metų planus – jau spėjome pranešti naujienas apie „Vinted“ plėtrą į Kanados ir Portugalijos rinkas. Taip pat užbaigėme F serijos investicijų pritraukimo raundą, kurio metu pritraukėme 250 mln. eurų, o jo metu „Vinted“ buvo įvertinta 3,5 mlrd. eurų“, – sako V.Urba.

„Vinted“ 15-oje šalių vienija daugiau nei 45 mln. narių bendruomenę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

26:55
01:14
01:25

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką