Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 3d. 14:11

„Vinted“ vartotojams pristatys naują saugaus pirkimo funkciją

„Vinted“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / „Vinted“
Didžiausios Europos internetinės naudotų mados prekių prekybos platformos „Vinted“ nariai Lietuvoje nuo šiol galės naudotus daiktus pirkti ir parduoti paprasčiau bei saugiau. Platformoje pradės veikti nauja pirkimo funkcija, nariams suteiksianti papildomų verčių, tarp kurių – galimybės susigrąžinti pinigus politika, klientų aptarnavimo pagalba ir saugus užšifruotas mokėjimas, rašoma pranešime spaudai.

Iki šiol Lietuvos vartotojai „Vinted“ platformoje pardavimo ir pirkimo sandorius vykdė tik vienas su kitu bendraudami tiesiogiai. Gruodžio mėnesį apsiperkant „Vinted“ jau bus galima pasinaudoti specialia paslauga, vadinama „Pirkėjų Apsauga“.

Perkant prekes naujuoju mygtuku „Pirkti“ bus aktyvuota „Pirkėjų Apsauga“, kuri kainuos 5 proc. norimos įsigyti prekės sumos, taip pat bus taikomas fiksuotas 0,7 euro mokestis. Paspaudus mygtuką „Vinted“ nariams nebereikės tiesiogiai susirašinėti su pardavėju dėl prekės apmokėjimo ir siuntimo. Vis dėlto, norintys susisiekti su pardavėju dėl papildomos informacijos (pavyzdžiui, dydžio ar būklės), tai padaryti galės taip, kaip iki šiol.

Naudodamasis paslauga pirkėjas per 2 dienas nuo oficialiai užfiksuotos prekės gavimo dienos galės patvirtinti, kad gauta prekė atitinka lūkesčius. Iškilus neaiškumams ar papildomiems klausimams, paslaugos naudotojai galės per tas pačias 2 dienas susisiekti su klientų aptarnavimo komanda. Jei prekė nebuvo gauta, sugadinta siuntimo metu ar visiškai neatitinka aprašymo, bus pritaikoma pinigų grąžinimo politika.

Be to, „Vinted“ taip pat palengvins prekių siuntimo procesą – paslaugoje bus integruotos pristatymo parinktys su specialiais kainų pasiūlymais. Pardavėjai gaus nesudėtingas siuntimo instrukcijas, padėsiančias paruošti prekę, o tada jiems tereikės nuvežti siuntinį į išsiuntimo vietą. Ir pirkėjai, ir pardavėjai galės patogiai sekti siuntas „Vinted“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką