Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visvaldas Matijošaitis – pasauliniame įtakingiausių jūros produktų verslo vadovų šimtuke

Visvaldas Matijošaitis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / „Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

„Vičiūnų grupės“ vadovas Visvaldas Matijošaitis pateko tarp 100 įtakingiausių pasaulio vadovų, plėtojančių tarptautinį žuvies ir jūrų gėrybių verslą. Įtakingiausiųjų ir svarbiausiųjų šimtuką išrinko pasaulinė leidinių grupė „IntraFish Media“, leidžianti žuvies pramonės verslui skirtus leidinius ir administruojanti pasaulinį šios pramonės srities naujienų portalą.

Šis verslo lyderių sąrašas svarbus ne tiek man, kiek Lietuvai ir jos verslui – tai yra Lietuvos verslo pripažinimas pasauliniu mastu, – teigė V.Matijošaitis.

Lietuvos verslininkas Visvaldas Matijošaitis sąraše užima 36 vietą. „Kas apibrėžia galią? Tai ne tik pareigos, tai žmogaus balsas, formuojantis verslo sektorių, tai asmenybė, kurios vaizduotė ir ambicijos stumia visą pasaulio pramonę pirmyn. Šių žmonių sprendimai daro įtaką žuvies verslo pasaulyje tiek dabar, tiek kuriant ateitį“, – teigiama leidinio redaktorių žodyje, skelbiant įtakingiausiųjų reitingą.

Šiais metais 100-tuke atsirado daug naujų vardų, naujų rinkos dalyvių, kurie per trumpą laiką padarė didelę verslo pažangą.

„Šis verslo lyderių sąrašas svarbus ne tiek man, kiek Lietuvai ir jos verslui – tai yra Lietuvos verslo pripažinimas pasauliniu mastu. „Vičiūnų grupė“ yra mažos, jaunos valstybės verslas, sugebėjęs užaugti iki pasaulinės kompanijos, valdomos iš Lietuvos. Tai reiškia, kad mes gebame kurti verslą, žengti į naujas rinkas, augti, nepaisant nepalankių ekonominių, geografinių, politinių aspektų“, – teigė Visvaldas Matijošaitis.

Pasak jo, Lietuvos verslas geriausiųjų reitinge šiemet aplenkė garsias, ilgai rinkoje dirbančias pasaulines korporacijas. Tai reiškia, kad lietuviškas verslas geba drąsiai imtis iššūkių ir aplenkti patyrusius verslus.

Šarūno Mažeikos/BFL nuotr./Silkė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr./Silkė

„Mūsų įmonę valdo Lietuvoje išugdyti ir Lietuvoje dirbantys jauni žmonės – vadovai, vadybininkai, analitikai, ekspertai, pasaulinio lygio pardavimų vadovai. Ši jauna komanda įrodė, kad verslą kuria žmonės, jų idėjos, veržlumas ir gebėjimai leidžia konkuruoti su pasauliniais verslo milžinais. Maža šalis stipri savo žmonėmis ir jų protais. Ši nominacija tenka ne man, o visai mūsų komandai“, – teigė „Vičiūnų grupės“ vadovas.

V.Matijošaitis įsitikinęs, kad įsiveržimas tarp pasaulio geriausių taps dar vienu paskatinimu „Vičiūnų grupei“ neprarasti verslo tempų ir toliau drąsiai konkuruoti pasauliniame versle.

Šiame pasauliniame 100 įtakingiausių asmenų sąraše reitinguojami tik verslo įmonių vadovai, jame nebeliko politikų, gamtosaugininkų ir kitų verslui įtaką darančių asmenų.
informacija
VIČIŪNAI IR PARTNERIAI, UAB
Vadovas: Mindaugas Pocius Darbuotojų sk.: 505 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką