Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 8d. 18:16

„Volfas Engelman“ pasiekė aludarystės rekordą

Alus
„„Volfas Engelman““ / Alus

Bravoro „Volfas Engelman“ aludariai, kurdami naujausią rinktinę alaus rūšį, pasiekė savo aludarystės rekordą – pirmą kartą per 160 metų panaudojo maksimalų kiekį apynių derliaus, kurį galėjo pasiūlyti tarptautinis žaliavų tiekėjas. Naujasis alus išvirtas iš pasaulyje itin retų apynių „Galaxy Australia“, kuriuos tiekianti kompanija Lietuvos aludariams patikėjo trečdalį viso savo šių metų derliaus.

„Naujasis alus yra išskirtinis ne tik šalies rinkoje, bet ir tarptautiniu mastu. Iš savo tiekėjo įsigijome didžiausią šiais metais vienam bravorui įmanomą kiekį minėtų Australijos saulėje prinokusių apynių. Be mūsų tą turės galimybę padaryti vos kelios alaus daryklos visame pasaulyje. Todėl mūsų aludariai juokauja, kad naujam alui sukurti prireikė trečdalio pasaulio apynių derliaus“, – teigia alaus daryklos „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Be to, pasak M. Horbačausko, šiuolaikinėje Lietuvos aludarystėje unikalus atvejis, kuomet verdant alų pasitelkiama tokia reta apynių rūšis. 

Anot vyriausiojo „Volfas Engelman“ aludario Petro Sadovskio, naujosios alaus rūšies gamybai buvo ruošiamasi ilgą laiką: stebimos naujausios alaus tendencijos pasaulyje, išbandytos rinktinės sudedamosios medžiagos iš įvairių kraštų, išmėgintos skirtingos receptūros. 

„Kartu su kolegomis esame sukaupę didelę profesinę patirtį, bet sukurti tokį unikalų rinkoje produktą, mums buvo iššūkis. Tikslą alaus mėgėjams Lietuvoje pasiūlyti, ką nors dar neragauta, pavyko sėkmingai pasiekti. Itin reti apyniai, kurie dedami alaus virimo pabaigoje, suteikė „Jubiliejiniam“ alui ypatingą aromatą. Taip pat – išskirtinai malonų kartumą, nes jie pasižymi ne tik daugeliu unikalių aromatinių, bet ir karčiųjų apynio savybių“, – sako P. Sadovskis. 

Mantas Matukaitis „Volfas Engelman“ rinkodaros vadovas teigia, kad naujasis „Jubliejinis“ alus turėtų būti oficialiai pristatytas balandžio 12-ąją. „Ši data mums svarbi tuo, kad lygiai prieš du metus bravorui buvo sugrąžintas istorinis „Volfas Engelman“ vardas. Stengsimės, kad šis rinktinis produktas prekybos centrų lentynas pasiektų būtent šią dieną, nors tikėtina, kad tai gali įvykti ir anksčiau“, – sako M. Matukaitis

Naujasis „Jubliejinis“ alus, kaip ir kitos „Volfas Engelman“ alaus rūšys, jo mėgėjus pasieks stiklo pintos taroje. Bravoras buvo pirmasis, kuris Lietuvos rinkoje sugrąžino pintą – prieš daugiau nei 150 metų Europoje naudotą alaus matavimo vienetą, kuris sudaro 0,568 litro. Iki tol alus mūsų šalyje buvo pilstomas tik į pusės litro stiklinius butelius.

„Volfas Engelman“ alaus „Jubiliejinis“ bus galima įsigyti didžiųjų Lietuvos prekybos tinklų parduotuvėse, taip pat baruose, kavinėse ar restoranuose.

 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką