Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„West Express“ ir „MSC Cruises“: turizmo rinkų lyderiai sujungia jėgas

Tiek klientai, tiek agentūros darbuotojai puikiai įvertino „MSC Cruises“ maršrutus, laivus, aukšto lygio europietišką aptarnavimą, įsitikino, kad produktas puikiai tinka įvairaus amžiaus keliautojams.
Tiek klientai, tiek agentūros darbuotojai puikiai įvertino „MSC Cruises“ maršrutus, laivus, aukšto lygio europietišką aptarnavimą, įsitikino, kad produktas puikiai tinka įvairaus amžiaus keliautojams.
Šaltinis: 15min
0
A A

Italų kruizų rinkos lyderė „MSC Cruises“, atsižvelgdama į didėjančius keleivių srautus iš Lietuvos ir siekdama stiprinti savo pozicijas Baltijos šalių rinkoje, pasirašė bendradarbiavimo sutartį su didžiausia Lietuvos kelionių agentūra „West Express“ ir suteikė jai PSA (angl. Preferred sales agent – prioritetinės agentūros) statusą.

Didesnę kaip 22 metų turizmo verslo patirtį ir didžiausią agentūrų tinklą turinti „West Express“ kartu su savo partneriu iš Italijos sieks dar labiau populiarinti kruizus Lietuvoje.

„West Express“ teigimu, kruizai – auganti verslo sritis. Pastaruosius trejus metus per „West Express“ įvairių kruizinių kompanijų produktų pardavimas kasmet auga 20 procentų. Tai lemia nuolat didėjantis kruizinių kompanijų bei jų maršrutų pasirinkimas, gerėjantis susisiekimas iš Lietuvos su pagrindiniais kruizų uostais, kruizinių kompanijų vykdomos akcijos, geri kruizuose jau pabuvusių keliautojų atsiliepimai. Kruizų potencialą patvirtino ir agentūros šių metų balandį atlikta interneto portalų lankytojų apklausa, kurioje dalyvavo daugiau kaip 1500 kelionių skilčių skaitytojų. Per 30 proc. apklaustųjų kruizus nurodė kaip labiausiai geidžiamą atostogų variantą.

Kruizinis laivas
„Laivas MSC Preziosa“

Kompanijos „MSC“ kruizai jau yra žinomi Lietuvos kelionių mėgėjams – „West Express“ jau ne vienus metus šį produktą siūlė per užsienio partnerius. Kaip teigia „West Express“ generalinis direktorius Egidijus Vaišvilas, tiek klientai, tiek agentūros darbuotojai puikiai įvertino „MSC Cruises“ maršrutus, laivus, aukšto lygio europietišką aptarnavimą, įsitikino, kad produktas puikiai tinka įvairaus amžiaus keliautojams.

„MSC Cruises“ Komercijos departamento atstovas Roberto Mischke, atsakingas už Rytų Europos rinkas, pažymėjo, kad, pradėjus tiesiogiai bendradarbiauti su „West Express“, vartotojų lauks palankesnės kruizų užsakymo galimybės, mažesnis kelionių patvirtinimo laikas, greitesnis įvairių klausimų sprendimas, profesionali pagalba ir konsultacijos. Partneriai numato įgyvendinti ir įvairias pardavimo skatinimo akcijas.

 

Paklaustas, kodėl, norėdama sustiprinti pozicijas Lietuvoje, „MSC Cruises“ pasirinko bendradarbiavimą su „West Express“, o ne bandė veržtis į rinką elektroninės prekybos priemonėmis, R. Mischke pakomentavo, jog kruizinė kelionė – tai pernelyg kompleksiškas produktas, kad jį būtų galima lengvai patikėti tik internetinei prekybai. „Užsakant kruizą reikia ne tik pasirinkti maršrutą bei datas, bet ir atsižvelgti į laivo specifiką mokėti pasirinkti kajutę, žinoti daug apie paslaugas laive, ekskursijų niuansus, skrydžius. Neįvertinus visų kelionės smulkmenų arba sukėlus neteisingų lūkesčių galima greitai nuvilti klientą, todėl stiprus savo rinkoje kelionių ekspertas, kurio tinklas padengia visą šalį, mums yra būtinas, – teigia R. Mischke. – Be to, esame italai, vertiname asmeninius santykius, draugystę, šeimą, todėl tikime, kad gerų rezultatų galima pasiekti tik su partneryste ir tiesioginiais kontaktais. Tokia yra mūsų įmonės politika.“

„West Express“, atsižvelgdama į produkto kompleksiškumą ir partnerio vertybes, itin daug dėmesio skirs turizmo vadybininkų mokymams, ekspertizei, kvalifikacijos kėlimui, profesionalioms klientų konsultacijoms, suasmenintam kliento aptarnavimui, – pasakoja E. Vaišvilas. – Visgi, žinodami, kad daugelis žmonių prieš kreipiantis į agentūrą ieško kelionių internete, savo svetainėje įdiegsime ir modernią bei patogią kruizų paiešką.“

Apie „MSC Cruises“

„MSC Cruises“ yra privataus kapitalo įmonė, turinti 15 500 darbuotojų ir biurus 45 pasaulio šalyse. „MSC“ (Mediterranean Shipping Company) savo istoriją skaičiuoja nuo 1970 m., kai pradėjo krovinių vežimo verslą. 1985 m. buvo įkurtas ir kruizinių kelionių padalinys „MSC Cruises“. „MSC“ turi 400 krovininių ir 12 keleivinių laivų bei yra sparčiausiai auganti kruizinė kompanija. Kiekvieno laivo kapitono patirtis – ne trumpesnė kaip 11 metų. „MSC Cruises“ priklauso didžiausias Europos laivas „MSC Preziosa“, sveriantis 140 000 tonų, 333 metrų ilgio bei 38 metrų pločio, galintis priimti iki 4 345 keleivių.

Kiekvienais metais „MSC Cruises“ įvykdo apie 590 įvairių maršrutų kruizų, užsuka į 290 uostų visame pasaulyje, gali pasiūlyti daugiau kaip 1 600 ekskursijų. Kompanija visus metus vykdo kruizus po Viduržemio bei Karibų jūras bei sezoninius kruizus Šiaurės Europoje, Raudonojoje jūroje, Atlanto vandenyne, prie Pietų Amerikos, Kanarų salų, Prancūzų Antilų krantų. Pagrindiniai kruizų uostai Europoje – Venecija, Roma, Genuja, Barselona.

Apie „West Express“

„West Express“ – didžiausias verslo ir poilsio kelionių agentūrų tinklas, turintis 22 biurus Lietuvoje ir Estijoje bei teikiantis visas turizmo, verslo renginių organizavimo Lietuvoje ir užsienyje paslaugas.

Verslo klientus aptarnauja daugiau nei 50 kvalifikuotų specialistų komanda, užtikrinanti nenutrūkstamą klientų kelionių valdymą 24 val. per parą.

Agentūra per metus aptarnauja daugiau kaip 200 000 verslo ir poilsio keleivių.

Įmonė dirba su daugiau nei 5000 paslaugų tiekėjų visame pasaulyje.

Per 2013 metus klientų užsakytų paslaugų vertė siekė  205 mln. Lt, įmonėje dirba 204 darbuotojai.

 

Komentarai
Temos West express
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką