15min be reklamos
2021 06 14, 09:43

Žaliasis mėnuo: ekologišką kosmetiką gaminanti šiaulietė nebijo konkurencijos su garsiais prekių ženklais

Lietuvos bankų asociacija birželį paskelbė žaliuoju mėnesiu: ekspertus bei visuomenę kviečia diskutuoti apie atsakingą, tvarų, arba žalią, požiūrį į verslą, aplinką bei finansus.
Audrius Rutkauskas Žalias
Audrius Rutkauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šioms temoms skirtas ir kartu su 15min kuriamų laidų ciklas.

VIDEO: Žaliasis mėnuo: ekologišką kosmetiką gaminanti šiaulietė nebijo konkurencijos su garsiais prekių ženklais

Trečiojoje jų – kosmetiką tik iš natūralių aliejų ir ekologiškų žolelių kurianti moksleivė iš Šiaulių, jaunosios bendrovės „PIEVA cosmetics“ įkūrėja Lėja Linkevičiūtė.

Internetinėje parduotuvėje savo produkciją pardavinėjanti moksleivė tiki, kad kūrybiniam procesui reikalinga ramybė, ypatingas nusiteikimas, todėl jos kosmetikos gaminiai įprastai gimsta vakarais ar naktimis, namų šurmuliui pritilus.

Savo mokinės nišinio versliuko sėkme (dėl stipraus jos įsitraukimo) neabejoja matematikos, ekonomikos ir verslumo pagrindų Lėją mokanti Kristina Nosamienė.

„Lėja sieja savo ateitį su šiuo verslu, juo tiki, o tai ir yra viena iš būtinų sėkmės sąlygų. Neabejoju, kad jai pasiseks. Galimybė pasibandyti savo jėgas dar mokykloje didžiulis privalumas”, – tikina „PIEVA cosmetics“ įkūrėjos mokytoja K.Nosamienė.

Tuo metu SEB inovacijų vadovas Audrius Rutkauskas sako, kad šiandienos verslui būtina galvoti apie tvarumą, tad Lėja, jo vertinimu, pasirinko tinkamą kelią.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Kristina Kanišauskaitė-Šaltmerė, Audrius Rutkauskas
Luko Balandžio / 15min nuotr./Kristina Kanišauskaitė-Šaltmerė, Audrius Rutkauskas

„Jei tik ji suras bendruomenę, kuriai nišiniai gaminiai patiks, verslas susiklostys. Iš atliekamų banko apklausų matome, kad daugiau nei penkiasdešimt procentų lietuvių galvoja apie nuosavą verslą, bet taip jam ir nesiryžta.

Kuo anksčiau įveiki savo baimes, įgyji naujų įgūdžių, tuo greičiau jie gelbėja siekiant užsibrėžtų tikslų“, – susiklosčiusią situaciją šalyje apibendrina SEB inovacijų vadovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką