2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Žemės ūkio duomenų centras keičia tris iki šiol veikusias įmones

Vietoj trijų Žemės ūkio ministerijai pavaldžių valstybės įmonių pradeda veikti viena – Žemės ūkio duomenų centras, apjungęs pertvarkytus Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrą, Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centrą „GIS-Centras“ ir Valstybės žemės fondą.
Žemės ūkio ministerijos patalpos
Žemės ūkio ministerija / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Konsolidavus trijų įmonių veiklą į vieną vienas centras operatyviau valdys informaciją ir duomenis, optimaliau naudos turimus žmogiškuosius, materialinius ir infrastruktūrinius išteklius, efektyviau tvarkys registrus bei informacines sistemas, vykdys visas kitas reorganizuotoms įmonėms pavestas funkcijas“, – pranešime sakė žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

Naujajam centrui laikinai vadovauja Redvita Četkauskienė.

Naujoje centro valdyboje dirba trys nepriklausomi nariai – Nerijus Adomaitis, Dangirutis Janušas ir Paulius Martinkus, bei du valstybės atstovai – Aplinkos ministerijos Strateginio ir finansų valdymo skyriaus patarėjas Ričardas Bagdonavičius ir Žemės ūkio ministerijos Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento vyriausioji patarėja Kristina Indriošienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką