Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonės reikalauja duonos ir darbo Lietuvoje

Artūro Paulausko kalba mitinga
Naujosios Sąjungos nuotr. / Artūro Paulausko kalba mitinge
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujoji sąjunga (socialliberalai) kelia tautą į mitingą. „Duonos ir darbo Lietuvoje“ – tokią vėliavą iškels gruodžio 21 d. susirinksiantys prie Vyriausybės mitingo dalyviai.

„Privalome sustabdyti nebaudžiamą tautos skurdinimą. Gėda valdžiai, kad trims milijonams piliečių užkirstos galimybės dirbti ir prasimaitinti šalies teritorijoje, gėda, kad šimtai tūkstančių darbingo amžiaus žmonių ir sąžiningai dirbusių pensininkų stovi eilėje prie nemokamos sriubos”, – sakė socialliberalų pirmininkas Artūras Paulauskas.

Pasak Naujosios sąjungos lyderio, valdžia turėtų kovoti su nedarbu, o ne su bedarbiais, nusikaltėliais laikyti ne turgaus prekeivius, o kontrabandininkus. Pagaliau, nustoti investuoti į neįgyvendinamus projektus ar steigti nedirbančias institucijas, o lėšas, skiriamas joms išlaikyti, skirti pensijoms bei kitoms socialinėms išmokoms didinti.

„Vyriausybė savo veiksmais bando įrodyti, kad sunkmečiui atspariausi – vargingiausiai gyvenantys Lietuvos žmonės: į turtingųjų turtą net nesikėsinama, duona ir darbas atimami tik iš silpniausiųjų. Nepaisyti Konstitucijos ar nevykdyti Konstitucinio Teismo sprendimų šiai Vyriausybei ir Seimui tapo įprasta. Metas priminti, kad pagrindinis šalies įstatymas gina kiekvieną Lietuvos pilietį, jo ūkinės veiklos laisvę ir iniciatyvą, teisę į nuosavybę, senatvės pensiją – tai, ką valdžia šiandien riboja“, – teigė A. Paulauskas.

Mitingas „Duonos ir darbo Lietuvoje“ vyks gruodžio 21 d., antradienį, 12 val. Vinco Kudirkos aikštėje prie Vyriausybės.

Politinė reklama. Apmokėta iš Naujosios sąjungos rinkiminės sąskaitos.

Pavadinimas
Pavadinimas

 

 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką