2026-07-25 20:20

40 komandų suvienijęs Pauliaus Jankūno vardo 3×3 turnyras vainikavo krepšinio šventę Varėnoje

Saulėtą ir šiltą šeštadienį Varėna tapo tikra 3×3 krepšinio sostine – čia jau šeštą kartą surengtas Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras. Šiemet turnyre varžėsi maksimalus – net 40 komandų – skaičius iš Varėnos rajono, Vilniaus, Kauno, Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Prienų, Eišiškių, Utenos ir Kaišiadorių.
Ievos Markūnaitės nuotr. / Pauliaus Jankūno turnyras Varėnoje
Ievos Markūnaitės nuotr. / Pauliaus Jankūno turnyras Varėnoje

Turnyro atidarymo metu dalyvius ir žiūrovus pasveikino Varėnos rajono savivaldybės vicemerasAlvydas Verbickasbei turnyro ambasadorius ir vardo savininkasPaulius Jankūnas. Abu svečiai palinkėjo komandoms atkaklių ir gražių kovų, padėkojo turnyro organizatoriams už įdėtą darbą bei džiaugėsi puikiu oru ir gausiu dalyvių būriu.

Turnyro metu netrūko veiklų ir žiūrovams. Lietuvos olimpinės kolekcininkų asociacijos nariai pristatė įspūdingas krepšinio kolekcijas, o Varėnos sveikatos biuro palapinėje visi norintys galėjo nemokamai pasitikrinti ir įsivertinti savo sveikatos rodiklius.

Visų amžiaus grupių prizininkai:

Vaikų grupė:
1 vieta – Swagger (Vilnius). MVP – Deinoras Doškus
2 vieta – Golden Nuts (Vilnius). MVP – Laurynas Bulota
3 vieta – Baltic Ballers (Vilnius). MVP – Joris Ragaišis

Jaunimo grupė:
1 vieta – RKL suoliukas (Kaunas). MVP – Dominykas Petronis
2 vieta – Prienų SC (Prienai). MVP – Jokūbas Bujavičius
3 vieta – Puse centro (Kaunas). MVP – Matas Liesis

Vyrų grupė:
1 vieta – Senamiestis (Varėna). MVP – Aironas Urbonovič
2 vieta – Hikvision (Kaunas). MVP – Vidas Kačiušis
3 vieta – Užliedžiai-2 (Kaunas). MVP – Šarūnas Morkevičius

Didįjį turnyro žaidimą, kuriame dalyviams reikėjo pataikyti metimą iš aikštės vidurio, laimėjo prieniškisJokūbas Bujavičius. Jam atiteko pagrindinis prizas – Kauno „Žalgirio“ elektrinis paspirtukas.

Snaiperio konkurse triumfavoJokūbas Šablinskasiš Kauno, kuriam atiteko„Pulsetto“įrenginys. Tuo metu baudų metimo konkurse taikliausias buvoPovilas Savonisiš Druskininkų – jis laimėjo„Snakky“užkandžių dėžę ir dviejų mėnesių prenumeratą.

Prisegti failai: Parsisiųsti visus

Kontaktinis asmuo:
Inga Videikaitė, Varėnos rajono savivaldybės administracija

Pranešimą paskelbė: Varėnos rajono savivaldybės administracija

Šaltinis: https://sc.bns.lt/view/item/40-komandu-suvienijes-pauliaus-jankuno-vardo-3-3-turnyras-vainikavo-krepsinio-svente-varenoje-534728

„BNS Spaudos centro“ pranešimų rubrikoje publikuojami įvairių organizacijų platinami pranešimai žiniasklaidai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos. Jei turite pretenzijų, pastabų dėl paskelbto turinio kreipkitės sc@bns.lt