Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 22, 16:02

Avižienių naujakuriai su nerimu laukia žiemos: namas beveik įrengtas, o elektros nesulaukia jau metus

Pastaruoju metu išaugusių elektros kainų problema itin neramina tiek visuomenę, tiek verslus, tačiau kai kurie gyventojai susiduria su kitokiais rūpesčiais. Naują namą Vilniaus rajone beveik baigianti įsirengti šeima jau apie metus laukia, kol „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) jiems įves elektrą. Pastaroji aiškina, kad taip nutiko, nes rangovai nedalyvauja bendrovės skelbiamuose konkursuose, tačiau problemą mėginama spręsti.
„ESO“ Tik prenumeratoriams
„ESO“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Nepavydėtinoje padėtyje atsidūrusi skaitytoja Laura (vardas pakeistas, redakcijai žinomas) 15min pasakojo, kad į ESO dėl elektros įvedimo kreipėsi dar 2021 m. kovo mėnesį. Pagal sutartį darbai turėjo būti atlikti tų pačių metų spalį.

Tačiau ESO darbų atlikimo terminą vėliau atidėjo ne kartą – lapkritį Laura gavo laišką, kad elektra bus įvesta gruodį, tačiau metų pabaigoje įmonė nurodė, jog darbai atidedami dėl elektros spintų trūkumo. 2022 m. kovą Laura sulaukė žinios, jog elektros įvedimo sulauks balandį, tačiau ir šis terminas praleistas.

123RF.com nuotr./Elektra
123RF.com nuotr./Elektra

Trūko spintų, vėliau – rangovų

Laura pasakojo, kad įmonė tokį nukėlimą teisino įvairiai.

„Spintų trūko, vėliau buvo pasakyta, kad nėra rangovo, reikės surasti naują. Vėliau iš ESO jau nesulaukėme jokio atsakymo, tik automatinį laišką, kad atsakys per 2–3 dienas, bet neatrašydavo nieko“, – rūpesčiais dalijosi Laura.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką