Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 16:10

„Butautų dvaro bravoras“, „Dvarčionių keramika“, „Impuls“ liko be elektros tiekėjo

Elektra
123rf nuotr. / Elektra

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) penktadienį nusprendė stabdyti nepriklausomo elektros tiekėjo „Elektra visiems“ licencijos galiojimą. Bendrovės klientai šiuo metu priversti pirkti elektrą iš „Lesto“.

Siekiant užtikrinti patikimą aprūpinimą elektros energija, Komisija posėdyje priėmė sprendimą nuo 2014 m. sausio 6 d. sustabdyti UAB „Elektra visiems“ nepriklausomo elektros energijos tiekimo licencijos galiojimą. 

Komisija konstatavo, kad UAB „Elektra visiems“ neįvykdė įpareigojimo iki 2013 m. gruodžio 20 d. ištaisyti bendrąjį finansinio pajėgumo rodiklį ir pateikti Komisijai tai pagrindžiančius dokumentus. 

Bendrovė privalo iki 2014 m. vasario 6 d. Komisijai pateikti dokumentus, įrodančius, kad nepriklausomo elektros energijos tiekimo veiklos sąlygų pažeidimai yra ištaisyti, t. y. nuosavas kapitalas yra ne mažesnis nei pusė įstatinio kapitalo, o bendrasis finansinio pajėgumo – ne mažesnis nei Komisijos apskaičiuota finansinio pajėgumo rodiklio žemutinė reikšmė elektros energijos tiekimo veiklai; 

Bendrovei „Elektra visiems“ neįvykdžius Komisijos nurodytų įpareigojimų, paaiškėjus naujiems reguliuojamos veiklos pažeidimams arba kitoms aplinkybėms, dėl kurių nepriklausomo tiekimo veikla taptų negalima, Komisija gali panaikinti bendrovei išduotą nepriklausomo elektros energijos tiekimo licenciją.

Bendrovės tinklalapyje nurodoma, kad jos klientai yra „Butautų dvaro bravoras“, „Dvarčionių keramika“, sporto klubai „Impuls“, kitos įmonės.

Anksčiau šį mėnesį sustabdytas „Sky energy“ licencijos galiojimas. Pirkti elektrą iš „Lesto“ yra priversti visi „Sky energy“ klientai“ – Prokuratūra, kelios ministerijos, Vilniaus oro uostas, „Eika“, „Litexpo“ ir kitos įmonės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką