Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eugenijus Gentvilas prašo Algirdo Butkevičiaus paneigti išreikštus kaltinimus dėl SGD terminalo ir grasina teismu

Eugenijus Gentvilas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Eugenijus Gentvilas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Eugenijus Gentvilas kreipėsi į šalies premjerą Algirdą Butkevičių, prašydamas Ministro Pirmininko paneigti lapkričio 5 d. viešai paskleistą tikrovės neatitinkančią informaciją, žeminančią E. Gentvilo garbę ir orumą.

Pirmiausia, premjero prašoma paneigti informaciją, esą E. Gentvilas, eidamas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovo pareigas, nebuvo pradėjęs įgyvendinti nė vieno projekto, susijusio su Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo statybomis uoste. Taip pat prašoma paneigti informaciją, esą iš E. Gentvilo lūpų premjeras, turėdamas omenyje SGD terminalo statybas, girdėjo „melą, netiesą“.

„Kadangi A. Butkevičius viešai skleidžia su tikrove smarkiai prasilenkiančią informaciją apie mano asmenį, prašau jo paneigti savo teiginius. Jei Ministras Pirmininkas viešai nepaneigs savo žodžių, kreipsiuosi į teismą – ginsiu savo garbę, orumą ir reputaciją“, – sakė Seimo narys, buvęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius E. Gentvilas.

Tai, kad vadovaujant E. Gentvilui (iki 2012 m. lapkričio 16 d.) Klaipėdos uosto direkcija atliko visus numatytus parengiamuosius SGD terminalo darbus, yra raštu užfiksuota viešai prieinamame dokumente – 2013 m. vasarį bendrovės „Klaipėdos nafta“ patvirtintame pakoreguotame SGD terminalo verslo plane.   

Kreipimesi E. Gentvilas taip pat prašo premjero paneigti jo viešai paskleistą tikrovės neatitinkančią informaciją, esą šiai Vyriausybei pradėjus dirbti visi konkursai dėl SGD terminalo, kurie buvo pradėti organizuoti anksčiau, buvo sustabdyti ir paskelbti nauji konkursai. E. Gentvilo tvirtinimu, nė vienas konkursas, susijęs su Klaipėdos uostu ir SGD terminalu, nebuvo sustabdytas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką