2012-10-19 15:04

„Hitachi“ prezidentas Hiroakis Nakanishis: padėsime Lietuvos valdžiai siekti gyventojų pritarimo Visagino AE statyboms

„Hitachi“ prezidentas Hiroakis Nakanishis leidiniui „The Nikkei“ sakė, kad Lietuvos gyventojų neigiamais požiūris į Visagino atominę elektrinę nereiškia, kad valdžia nebenori jos statyti. „Hitachi“ žada palaikyti Lietuvos valdančiuosius ir padėti siekti žmonių palankumo VAE projektui.
„Hitachi“ prezidentas Hiroakis Nakanishis
„Hitachi“ prezidentas Hiroakis Nakanishis / BFL/Tomo Lukšio nuotr.

Daugiau nei 60 proc. Lietuvos gyventojų, dalyvavusių referendume dėl naujos atominės jėgainės Lietuvoje statybų, pasisakė prieš.

„Mes žvelgiame į perspektyvas. Mes ir toliau remsime Lietuvos valdžią, kad ji siektų gyventojų palaikymo“, – sakė H.Nakanishis.

Nepalanki gyventojų nuomonė „Hitachi“ prezidentui esą buvo tikėta. Planų investuoti Lietuvoje koncernas neatsisako.

Referendumas buvo patariamasis, todėl negali sustabdyti projekto. Kol kas daugiausia vietų parlamente iškovojusios darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas sakė, kad projektas yra gyvas, apie jį reikia diskutuoti.

„Lietuvai labai reikia atominės energetikos“, – sakė H.Nakanishis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą